وزارت دفاع آماده اجرای پروژه‌های دریایی در سطح گسترده‌ است
سه شنبه 14 آذر 1396, 12:13

 

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: وزارت دفاع در حال حاضر آمادگی اجرای پروژه‌های دریایی گسترده‌ای را دارد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، دریادار امیر رستگاری صبح امروز در مراسم الحاق ناو موشک‌انداز ایرانی "سپر" به ناوگان شمال در بندر‌انزلی ضمن ارائه گزارشی از روند ساخت ناو موشک‌انداز "سپر" اظهار داشت: این ناو در راستای پروژه‌های طرح ولایت اجرا شد.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح با بیان اینکه این پروژه در تیرماه امسال پایان یافته بود، عنوان داشت: 77 دوره آموزشی برای کارکنان این ناو تاکنون برگزار شده است.

وی با بیان اینکه ناو موشک‌انداز "سپر" دارای موتورهای بومی و سامانه‌های دفاعی پیشرفته است، گفت: ورود به عرصه ساخت انواع ناو جنگی، تقویت روحیه خودباوری و خود اتکایی، اکتساب کسب دانش فنی سامانه‌ها و تجهیز ناوهای موشک‌انداز از دستاوردهای اجرای این پروژه بود.

امیر رستگاری با اشاره به اینکه تربیت نیروی انسانی متخصص در راستای ساخت ناوهای پیشرفته از دستاوردهای اجرا این پروژه است خاطرنشان کرد: وزارت دفاع در حال حاضر آمادگی اجرای پروژه‌های دریایی گسترده‌ای را دارد.

رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با بیان اینکه 1000 دوره آزمایشی روی پروژه ناو "سپر" انجام شده است اعلام کرد: هزار و 500 ساعت دوره آموزشی برای کارکنان این ناو برگزار شده و سیستم‌های الکترونیکی این ناو در 65 دوره نصب شده‌اند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.