ماهی‌گیری از آبی که خیلی گل‌آلود نیست
شنبه 11 آذر 1396, 16:07

 

 رویش نیوز-سرویس سیاسی: این روزها اتفاقاتی که پیرامون رییس جمهور اسبق افتاده و خود او هم به آن دامن زده باعث شده تا برخی از اصلاح طلبان و حامیان فتنه ابراز بصیرت کنند و جناح مقابل را به بصیرتی متهم کرده و خود را دارای دید باز و آینده نگر معرفی کنند. پس از جنجالهایی چون بست نشینی احمدی نژاد و ویدئو کلیپ هایی که به صورت گفتگو از او منتشر شده است اصلاح طلبان و حامیان فتنه سبز از این اتفاق نهایت سو استفاده را کردند و چون حسام الدین آشناهایی از این آب که خیلی هم گل آلود نبود ماهی گرفتند.

این افراد این ادعا را دارند که ما از سال 88 این آینده را پیش بینی کرده ایم و اتفاقات آن سال به همین خاطر رخ داد و ...

این در حالی است که فتنه 88 به خاطر شخص احمدی نژاد یا کاندیداهای مقابل در آن سال رخ نداد بلکه فتنه 88 تنها و تنها به خاطر مخالفت با اصل دموکراسی و جمهوریت نظام رخ داد. عده ای که احساس می کردند می توانند با اردوکشی خیابانی و جار و جنجال هایی حرف خود را به کرسی بنشانند در مقابل رای مردم ایستادند و در نهایت هم خود اذعان داشتند که انتخابات بهانه است و اصل نظام نشانه. این گروه در آن زمان برای منافع گروهی و سقوط نظام تلاش می کردند اما حالا و پس از 8 سال که آب ها از آسیاب افتاده و هزاران اتفاق دیگر افتاده ادعای آینده نگری و انسان شناسی و ... گوش فلک را کر کرده است.

نکته این است که احمدی نژاد در طول دولت دهم هواداران و همراهان خود را به خاطر برخی اقداماتش از دست داد و حامیان او بودند که اولین انحرافات در رییس اسبق دولت را آشکار کرده و از او کناره گرفتند. اتفاقاتی که در روزهای پایانی دولت نهم و سالهای اول دولت دهم رخ داد.

افرادی که در 88 قصد پاییمال کردن رای مردم را داشتند ادعای انسان شناسی دارند. این ها همان هایی هستند که اعتقاد داشتند چون کیفیت رای کاندید مورد نظرشان بالاتر است و رای کاندید مقابل اکثرا از طبقه فرودست جامعه است پس باید به کاندیدای آن ها ریاست جمهوری تعلق گیرد، عقیده ای که در نزد نژاد پرستان نیز شاید خنده دار باشد. افرادی که از هر اتفاقی برای ضربه زدن به نظام استفاده می کنند و همین صحبت هایشان درباره رییس جمهور اسبق نیز در همین راستا است.

 

 

نظرات

- اکبر
حرف دل مردم را یکی باید بگوید
1396-09-12 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.