یادداشت- سید احسان خادمی:
مسئولین در حال کارند، لطفاً مزاحم نشوید!
شنبه 11 آذر 1396, 10:57

 

سرویس اجتماعی رویش نیوز-سید احسان خادمی: معلوم نیست چرا عده ای راه افتاده اند و فقط سیاه نمایی می کنند؟! بعضی ها هم قلم تیز کرده اند و به بهانه ی انتقاد سازنده، به این مسول و آن یکی، می تازند !اصلا شما که نه در انقلاب نقشی داشته اید و نه در جنگ، دنبال چه هستید؟ به شناسنامه هاتان مراجعه کنید و خجالت بکشید و بروید گوشه ای بتمرگید !خدمت خالصانه ی مسولین را نمی بینید؟ سعی و تلاش روزانه و بی وقفه ی آنها را نمی بینید؟

گزارش های هفتگی و ماهانه و صد روزه و سه ماه ی آنها را نمی شنوید؟ به رفاه مردم حسودی می کنید یا به دنبال سهم بیشتری هستید؟ از اینکه ادارات و سازمان ها با تمام وجودشان به مردم خدمت رسانی می کنند ناراحتید؟ یا از خلوت بودن راهروهای دادگستری ها و دادگاه هایش گله دارید؟ در کدام کشور سیستم اداری و قضاییش اینچنین پاک و ومطهر است؟ در کجای دنیا آمار فساد و اعتیاد و طلاق و خیانت اینقدر خشنود کننده است که در کشور ما؟

جامعه ی ما اسلامی است !علمای بیدار دارد! علمایی که مصلحت نمی فهمند و هر کجا مسولی، نهادی و یا ارگانی مغایر اسلام عزیز حرکت کند گوشش را می کشند! علمایی که اهل ملاحظه نیستند و اصل نظام را بر اصل اسلام ترجیح نمیدهند! علمایی که میان مردم هستند و محبوب آنها!

جامعه ی ما اسلامی است! مدیرانی دارد که اصلا پی نفع جناح و دسته گروهشان نیستند! پارتی بازی نمی کنند! دزدی و اختلاس که اصلا! برای وضعیت فرهنگی و اقتصادی کشور خیلی دل می سوزانند و مدام در این جلسه و آن جلسه مشغول برنامه ریزی هستند!

پس لطفاً خفه شوید و بگذارید به کارشان برسند

پ.ن:

یک. نمیدانم انقلاب برای بعضی ها چه دارد و داشته که اینقدر برای تصاحبش مبارزه می کنند و دیگران را از قطار آن پائین می اندازند!

دو. خدا به مدیران دلسوز، عمر و برکت بدهد ولی حیف که باطل مانند کف روی آب، جلوه ی بیشتری دارد!

سه. خدا ریشه ناامیدی را بخشکاند ولی در ناامیدی بسی امید است و پایان شب سیه سپید، انشاالله

چهار. قرار است جامعه پر از جور و ظلم و ستم شود تا فرج حاصل شود، جرم خودی ها هم که بیشتر است! خدا در امربمعروف و نهی از منکر آنها توفیقمان دهد که زمینه ساز فرج بشویم!

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.