رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری اصفهان منصوب شد

شهردار اصفهان طی حکمی معاون و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشي شهرداري اصفهان را منصوب کرد.

قدرت الله نوروزی طی حکمی محمد عیدی را به عنوان رئيس سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري اصفهان منصوب کرد.
محمد عیدی در سوابق کاری خود مدیر امور هنری سازمان فرهنگي تفريحي شهرداري اصفهان، مسئول پژوهش و تشکل هاي غير دولتي سازمان ملي جوانان و مديريت مرکز اصفهان شناسي را به ثبت رسانده است.
عیدی همچنین پیش از این دبير علمي جشنواره ملي گردشگري و تالاب گاوخوني، عضو شوراي راهبردي مرکز آموزش عالي فرهنگ و هنر، مدرس دانشگاه و پژوهشگر و همچنين مديرمرکز مطالعات فرهنگ عامه اصفهان (عصارخانه شاهي) بوده است.
شهردار اصفهان در متن حکم خود خطاب به محمد عیدی آورده است: تعامل با نخبگان، هنرمندان و ورزشکاران و استفاده از دانش عالمان در گسترش فرهنگ شهرنشینی با الگوی ايراني اسلامي از وظايف شهرداري و بهبود کيفيت زندگي شهروندان و آموزش شهروندي از اهداف مهم شوراي اسلامي شهر و مديريت شهري است. برآوردن انتظارات مردم فرهنگ دوست اصفهان گرچه مشکل اما شدني است و دستيابي به شهري برتر بخصوص در حوزه فرهنگي و اجتماعي در چهار چوب آموزه هاي ديني و اسلامي يکي از ماموريتهاي اصلي شهرداري است.
لذا با توجه به اهداف مهم شهرداری در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی و با عنایت به تعهد سوابق و تجارب ارزشمند جنابعالي، به موجب اين حکم به عنوان معاون و رئيس سازمان فرهنگي اجتماعي و ورزشي شهرداري اصفهان منصوب مي شويد.
امید است انشاء الله با اتکال به خداوند متعال و با رعایت تقوای الهی، همکاری و هماهنگي لازم و همچنين با بهره گيري از کليه امکانات و استعدادهاي موجود و اجراي دقيق و به موقع قوانين و مقررات، در راستاي نيل به اهداف مدون شهرداري، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان همت خويش را بکار گيريد.
 
مدیر تدارکات و پشتیبانی شهرداری اصفهان منصوب شد

شهردار اصفهان طی حکمی مدیر تدارکات و پشتیبانی شهرداري اصفهان را منصوب کرد.

قدرت الله نوروزی طی حکمی مهرداد قسمتی را به عنوان مدیر تدارکات و پشتيباني شهرداري اصفهان منصوب کرد.
مهرداد قسمتی در سوابق کاری خود مدیریت امور اداری سازمان فرهنگي تفريحي، مديريت فرهنگسرا و کتابخانه شهيد محمد منتظري، مديريت کتابخانه عمومي ميرداماد و تخصصي حقوق، مديريت فني بخش خدمات کتابداري را به ثبت رسانده است.
قسمتی همچنین پیش از این کارشناس اجرائیات ماده صد و مديريت امور اداري طرح ساماندهي ناژوان را بر عهده داشته است.
گفتنی است مهرداد قسمتی از بدنه شهرداری اصفهان انتخاب شده و شهردار اصفهان در متن حکم خود خطاب به وی آورده است:
با عنایت به تعهد و تخصص و تجارت جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر تدارکات و پشتیباني منصوب مي شويد.
لذا ضروری است نسبت به ساماندهی، بازبینی و اصلاح همه فرآیندهاي آن مجموعه در جهت بهبود انجام کار و مديريت هزينه ها اهتمام جدي داشته باشيد. بديهي است گردش، کيفيت و سلامت انجام کار از نتايج برنامه ريزي صحيح و استفاده بهينه از همه امکانات بالقوه و بالفعل شهرداري براي انجام بهينه فعاليت هاست.
امید است انشاء الله با اتکال به خداوند متعال و با رعایت تقوای الهی، همکاری و هماهنگي لازم و همچنين با بهره گيري از کليه امکانات و استعدادهاي موجود و اجراي دقيق و به موقع قوانين و مقررات، در راستاي نيل به اهداف مدون شهرداري، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان همت خويش را بکار گيريد.

 

 

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست