در خانه مشروطه اصفهان با حضور 4هزار دانش‌آموز برگزار می‌شود؛
اردوی تاریخی-فرهنگی مدافعان
سه شنبه 07 آذر 1396, 13:43

 

اردوی تاریخی «مدافعان» ویژه دانش آموزان اصفهانی مقطع ششم ابتدایی از 22 آبان ماه تا 13 آذرماه سال جاری در مجموعه فرهنگی ـ تاریخی خانه مشروطه اصفهان برگزار می شود.

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی خانه مشروطه اصفهان، این اردوی آموزشی با محوریت درس بیست و یکم علوم اجتماعی مقطع ششم دبستان در خانه حاج آقانورالله نجفی اصفهانی از رهبران مشروطه اصفهان برگزار می شود.

هدف از برگزاری این اردو آشنایی دانش آموزان با نهضت های تاریخی و اسطوره های ملی و دینی همچون رییسعلی دلواری، مدرس، امیر کبیر و حاج آقا نور الله است برای دستیابی عمیق تر به هویت ملی خودشان. این اردوی علمی تاریخی که با همکاری سازمان بسیج دانش آموزی و اداره کل آموز و پرورش استان برگزار می شود، روزانه پذیرای حدود 200 دانش آموز دختر و پسر از شهر اصفهان و شهرستان های نجف آباد، شاهین شهر، درچه و ... است.

در این اردو سعی بر این بوده که با قالبی متفاوت و شاد دانش آموزان با هفت قهرمان اسطوره‌ای ایران که در راه مقابله با استعمار جان فشانی کردند آشنا شوند. مربیان تخصصی کودک و نوجوان دفتر تبلیغات اسلامی، خانه مشروطیت و بسیج دانش آموزی روایتگران این اردوی فرهنگی ـ تاریخی هستند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.