کتاب «من و دوست ...ام» نوشته محمد داستانپوردر کمتر از یک سال به چاپ سوم رسید.

به گزارش رویش نیوز، کتاب «من و دوست ...ام» بقلم محمد داستانپور در زمینه تحليل و  بررسی منطقي محاسن و معايب روابط دختر و پسركه توسط انتشارات حدیث راه عشق ناشر تخصصی حوزه ازدواج و خانواده منتشر شده است؛ به چاپ سوم خود در کمتر از یک سال رسید.

نویسنده با تجربه فروش موفق و استقبال قشر جوان و نوجوان در کتاب اول خود  با عنوان ((من، عشق، مخاطب خاص))، در این کتاب نیز با استقبالی بی نظیر نسبت به کتاب اول مواجه شد.

مولف در کتاب من و دوست ...ام به بررسی پدیده روابط دختر و پسر در بین قشر جوان و نوجوان جامعه امروز پرداخته و با تحلیل و بررسی بسیار ریز و دقیق در  سه مرحله این موضوع را مورد بررسی قرار داده است:

1. توصیف؛

2. تحلیل؛

3. توصیه و تجویز.

محمد داستانپور نخست به توصیف و بیان وضعیت این روابط در کشورمان پرداخته ودر ادامه دلایل شکل گیری این پدیده را بیان و در پایان به ارائه راه کارهایی برای مدیریت درست عواطف پرداخته است؛

 

لازم به ذکر است این کتاب دارای طرح جلدی متفاوت و همچنین شامل پنج فصل جذاب است که به ترتیب عبارتند از:   

توصیف روابط دختر و پسر

عوامل فراگیر شدن این روابط

آسیب های این نوع روابط

نقد نگاه «ایجاد رابطه با هدف آشنایی بیشتر برای ازدواج»

و در نهایت در فصلی به عنوان فصل پرسش و پاسخ ، به جواب دهی کاریردی به پرسش هایی که مشکلات اکثر جوانان و نوجوانان می باشد ؛ پرداخته و کتاب را به پایان رسانده است.

گفتنی است این کتاب توسط انتشارات حدیث راه عشق در قطع خشتی کوچک در 198 صفحه و با قیمت 8,000 تومان منتشر شده است.

جهت دریافت کتاب به منظور بررسی بیشتر یا سفارش می توانید با شماره  09133165543 و یا به صفحه مجازی انتشارات به آدرس www.hadisbook.ir مراجعه فرمایید.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست