گزارش تصویری؛
کمک فعالان جبهه فرهنگی انقلاب به هموطنان زلزله زده
شنبه 27 آبان 1396, 13:08

 

به گزارش رویش نیوز، پس از زلزله و خسارت به هموطنان عزیز کرمانشاه و ایلام و درخواست مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه «از همه کسانی که می توانند به نحوی در سبک کردن بار مصیبت و جبران خسارت مؤثر باشند درخواست می کنم که به یاری آسیب دیدگان بشتابند» فعالان جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی اصفهان تصمیم گرفتند با کمک مردم اصفهان به هموطنان زلزله زده یاری رسانند.

از اقدامات اولیه جهت کمک به هموطنان زلزله زده که صورت گرفت، مشخص شدن مکانی در شهر اصفهان جهت دریافت کمک های مردمی، بسته بندی و ارسال آن به مناطق زلزله زده بود. همچنین از طریق پیامک به فعالان فرهنگی شهر اصفهان بود از آنها درخواست شد وسایل گرمایشی، لباس گرم، پتو، مواد خوراکی و... خود را به مسجد نورباران واقع در چهارراه نورباران بیاورند.

دیگر اقدامات صورت گرفته پوشش رسانه ای لحظه به لحظه از دریافت کمک های مردمی در فضای مجازی بود که باعث شد شور و انگیزه جهت کمک به مردم زلزله زده در بین فعالان فرهنگی و همشهریان اصفهانی شد.

دریافت کمک های مردمی از شامگاه سه شنبه 22 آبان آغاز شد و با توجه به استقبال مردم اصفهان تا 25 آبان به صورت شبانه روزی ادامه پیدا کرد، همچنین جهت سهولت در دریافت کمک های مردمی چند نقطه از شهر اصفهان توسط فعالان فرهنگی انتخاب شد مسجد امام حسن عسگری، مسجد المحمود و مسجد جامع جنیران مشخص شد..

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.