مدیر منطقه یازده شهرداری اصفهان منصوب شد

به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره اراتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان قدرت الله نوروزی طی حکمی حمید اشرفی را به عنوان مدیر منطقه یازده شهرداری اصفهان منصوب کرد.

حمید اشرفی در سوابق خود عضویت در کمسیون سرمایه گذاری و مشارکت های شهرداری بهارستان، دبیر اجرایی شورای راهبردی شهرهای جدید کشور، مدیریت مجموعه های فرهنگی باغ غدیر، باغ نور و ناژوان در شهرداری اصفهان، رئیس امور تفریح و سرگرمی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، مدیریت روابط عمومی و ارتباطات مردمی شهرداری بهارستان را به ثبت رسانده است.

اشرفی همچنین پیش از این عضویت در هیئت اجرایی کنفرانس ملی عمران، مشاور معاون اسبق صنایع دستی و هنرهای سنتی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و دبیری نشست تخصصی هم اندیشی، هم افزایی و چالش های شهرهای جدید کشور را بر عهده داشته است.

شهردار اصفهان در حکم خود خطاب به شهردار منطقه یازده آورده است:

محرومیت زدایی از سیمای مناطق شهری، توزیع عادلانه خدمات و اعتلای روزافزون جایگاه واقعی شهر اصفهان با حضور مدیرانی میسر است که همتی والا در نیل به اهداف بلند شهرداری، شهروندان و منتخبان ارزشمندشان داشته باشند. لذا با عنایت به توانمندی، شایستگی و تجارت ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به عنوان مدیر منطقه یازده شهرداری اصفهان منصوب می گردید.

امید است با اتکال به خداوند متعال و بهره گرفتن از تجارب ارزنده خویش در امور اجرایی و نیز هم اندیشی و همکاری تنگاتنگ و صمیمانه همکاران بتوانید فصل نوینی را در گسترش خدمات زیربنایی در تحقق برنامه های توسعه شهری و اهداف راهبردی شهرداری که متضمن منافع و مصالح عامه مردم است، آغاز نمایید و اسباب پیشرفت، توسعه و تعالی همه جانبه شهر اصفهان را فراهم آورید.

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، پیش از این علی اکبر رسالت مدیریت منطقه یازده شهرداری اصفهان را بر عهده داشته است.

 

مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان منصوب شد

قدرت الله نوروزی طی حکمی سید رضا جعفریان را به عنوان مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان منصوب کرد.

سید رضا جعفریان در سوابق کاری خود معاونت سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان، معاونت خدمات شهری و مدیر عاملی سازمان حمل و نقل همگانی در شهرداری بهارستان را به ثبت رسانده است.

جعفریان که از رزمندگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس محسوب می شود، دانش آموخته حقوق است که سوابق پژوهشی و تحقیقاتی در حوزه های مختلف مدیریت شهری را در کارنامه دارد.

شهردار اصفهان در حکم خود خطاب به مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان آورده است:

سالها تلاش مجدانه و دلسوزانه جنابعالی در مجموعه شهرداری از شما شخصیت مجربی ساخته است که می تواند مدیریت شهری اصفهان را درنیل به چشم اندازها و اهداف خود همراهی نماید. از این رو و با عنایت به هماهنگی های به عمل آمده به موجب این حکم بعنوان مدیرعامل سازمان آرامستانها منصوب می گردید.

امید است انشا الله با کمک و همدلی مدیران و کارکنان آن سازمان و با همراهی دیگر مدیران شهرداری و با اتکال به خداوند متعال در انجام وظایف محوله در چارچوب مقررات جاری موفق و پیروز باشید

به گزارش اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان پیش از این محمد پرورش به عنوان مدیرعامل سازمان آرامستان های شهرداری اصفهان مشغول به فعالیت بود.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست