اجرای بازی صفحه ای "پیاده روی با طعم اربعین"
سه شنبه 23 آبان 1396, 15:47

 

سومین دوره از مسابقات نون و پنیر و بازی در هفته اول به بازی صفحه ای "پیاده روی با طعم اربعین" اختصاص دارد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، رئیس خانه خلاقیت و بازی های فکری با بیان این خبر گفت: سومین دوره از مسابقات "نون و پنیر و بازی" از 24 آبان تا 16 اسفند، چهارشنبه هر هفته با یک بازی جدید برگزار خواهد شد.

صفیه سادات موسویان اظهار داشت: اولین هفته از این دوره مسابقات به بازی صفحه ای "پیاده روی با طعم اربعین" اختصاص یافته که از سوی خانه خلاقیت و بازی های فکری سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان و کانون آفتاب برگزار می شود.

وی افزود: در این بازی صفحه ای تمام آنچه در سفر به کربلا رخ می دهد شامل پرواز هواپیما از مبدا، رسیدن به موکب ها، آشنایی با واقعه کربلا به زبان کودک و نوجوان و مطالعه یک کتاب، رسیدن به بین الحرمین و نوحه سرایی به صورت زنده و ... طراحی شده که مرحله به مرحله از سوی بچه ها و والدینشان اجرا می شود.

وی ادامه داد: اولین هفته از این دوره مسابقات روز چهارشنبه 24 آبان ماه از ساعت 15:30 تا 19:30 در محل خانه خلاقیت و بازی های فکری واقع در خیابان هشت بهشت شرقی برگزار خواهد شد.

موسویان خاطرنشان کرد: هفته دوم این برنامه یکم آذرماه برگزار می شود که علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره 32683484 تماس حاصل کنند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.