مدیر عامل باشگاه سپاهان در یادداشتی از هواداران این تیم درخواست کرد تا پیام‌های تسلیت را کنار بگذارند و به کمک مردم زلزله زده غرب بشتابند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از پایگاه خبری باشگاه سپاهان، مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان در یادداشتی از هواداران این باشگاه و همه ایرانیان برای یاری و کمک به زلزله زدگان غرب کشور استمداد طلبید؛ در این یادداشت آمده است:

دوستان و هواداران عزیز! رخداد تلخ زلزله در غرب ایران همه را سوگوار کرده و از لحظه وقوع زلزله تاکنون موج پیام‌های تسلیت از جانب همه ارسال گردیده و همه همدردی کرده‌اند، ولی در کنار همه این‌ها هموطنان و خواهران و برادران ما که دچار این مصیبت شده‌اند نیازمند یاری هستند.

پیام‌های تسلیت دیگر کافی است! بیائید از همه ظرفیت‌های موجودمان استفاده کنیم و به صورت مادی و معنوی به یاری عزیزان هموطن‌مان بشتابیم؛ از همه هواداران سپاهان و سایر هواداران عزیز فوتبال تقاضامندم با اتحادی مثال‌زدنی همراه با ستاره‌های ورزش ایران در این راه پیشگام شوند.

باشگاه سپاهان نیز به نوبه خود از همین امروز حمایت‌ها و یاری‌های خود به مردم مصیب دیده غرب کشور را آغاز می‌کند؛ بیائید فرصت را از دست ندهیم و در این دربی بزرگ نوع‌دوستی، به نوبه خود برای التیام زخم‌های به وجود آمده بکوشیم.

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست