وقتی زلزله در خدمت منافع سیاسی قرار می گیرد
نفرین بر کاسبکاران زلزله
سه شنبه 23 آبان 1396, 14:50

 

به گزارش رویش نیوز حادثه زلزله کرمانشاه بسیار سخت و جانسوز است. آنقدر که از داغ آن نمیدانیم چه کنیم که آرام بگیریم. حادثه ای که ناگهان جان تعداد زیادی از هموطنان مان را گرفت. اما برخی اتفاقاتی که در این زمان افتاد باعث سنگین تر شدن داغ و آلام زلزله دردناک غرب کشور شد

در حالی که کل کشور چشم به کرمانشاه داشته و همه از ارتش و هلال احمر و سپاه و بسیج و دولت و ... در حال کمک رسانی به مردم شهرهای زلزله زده هستند و همه بسیج شده اند تا نکند اهمال و کم کاری باعث افزایش این درد و رنج این حادثه شود شاهد بودیم که تعدادی از هنرمند نماها و برخی سیاسیون که از روی دست همین مردم بلند شده اند به عقده پراکنی و سواستفاده گری از اتفاقاتی در این زلزله پرداختند.

در اینجا قصد هیچگونه پاسخگویی به این افراد نیست ولی شاهد هستیم بسیاری از هنرمندان که از فقر درک و شعور رنج می برند از این اتفاق برای هجمه به دولت قبل و پروژه مسکن مهر استفاده کرده و شاید صورت اصلیشان را نشان داده اند. آن هم در حالی که بسیاری از هنرمندان واقعی و ورزشکاران از محبوبیت خود برای برداشتن قدمی در راه کمک به زلزله زدگان کرده اند و از هیچ اقدامی در این راه دریغ نمی کنند. البته این فضا پس از صحبت معاون اول رییس جمهور جان گرفت و پس از آن هم سیاسیونی از آب گل آلود ماهی گرفته و فضا را بیش از پیش زشت و غیر قابل تحمل کردند.

البته این هنرمندنماها در اقدامی دیگر کلیپی تقطیع شده از حجت الاسلام فرحزاد در صفحات خود منتشر کرده و به ایراد نظریات پوچ توخالی پرداختند. اتفاقاتی که در این فضا می افتد بیش از پیش ماهیت تو خالی برخی هنرمندانی که در جامعه به عنوان الگو مطرح شده اند بیشتر مشخص شود.

نارحتیم که در این فضا که باید به جای تلاش برای یاری عزیزانمان به چنین صحبت هایی بپردازیم اما هرچه بیشتر چهره پوچ برخی از سلبریتی ها مشخص شود برای جامعه آثار بهتری دارد

 

نظرات

- یک دوست قدیمی
شما هم دقیقا کار اونها را دنبال می کنین و دنبال تفرقه افکنی هستین. اگه دلتون برا زلزله زده ها می سوزه، خوب بود به جای این خبر، یک اطلاع رسانی راجع به نحوه امداد مردم و اینکه کجا باید خود بدهند یا پتو و لوازم و کمک ها را کجا ببرند؟ یا اصلا چه کمکی نیاز هست می زدین. تو دنیاس سیاست همتون مثل هم هستید و مردم باید به آتش اختلافات شماها بسوزند.
1396-08-23 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- بنده خدا
ظاهرا شماهم همپالکی عناصر فتنه ودولتیون هستید چراپیامهارا انعکاس نمیدهید.؟؟؟
1396-08-26 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.