رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان با بیان اینکه اتاق بازرگانی اصفهان تمام قد پشت جوانان صاحب ایده و تفکر ایستاده است، گفت: فعالیت هایی که جوانان اصفهانی در اتاق بازرگانی انجام می دهند مورد توجه اتاق های بازرگانی استان های دیگر قرار گرفته است.

به گزارش رویش نیوز، عبدالوهاب سهل آبادی شامگاه گذشته (جمعه) در مراسم اختتامیه دوره آموزشی کارآفرینان نسل فردا که در اتاق بازرگانی اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر مهمترین مساله این است که بتوانیم به کودکان و جوانان بگوییم شما می توانید. به عنوان نمونه در سال های گذشته عصرهای چهارشنبه در مدرسه کلاسی برگزار می شد که دانش آموزان پشت تریبون قرار می گرفتند و حرف می زدند.
 
وی افزود: حالا با برگزاری این دوره آموزشی ویژه جوانان 17 تا 25 سال، کوچکترین کاری که انجام داده ایم این است که جوانان جرات پیدا کرده اند تا پشت تریبون قرار گیرند و حرف بزنند و حقشان را بگیرند.
 
رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی اصفهان ادامه داد: اگر به هیچ جایی نرسیم همین قدر بس که اجازه دادیم جوانان حرف بزنند و طرح ها و ایده هایشان را ارایه دهند. این موضوع در سطح استان و کشور در حال گسترش است و از اتاق بازرگانی اصفهان شروع شده است.
 
سهل آبادی اضافه کرد: در اتاق بازرگانی اصفهان از تفکر جوانانی که قادر به ارایه طرح و ایده هستند، استفاده خواهیم کرد.
 
وی با بیان اینکه اتاق بازرگانی اصفهان تمام قد پشت جوانان صاحب ایده و تفکر ایستاده است، تاکید کرد: کارهایی که جوانان اصفهانی در اتاق بازرگانی اصفهان انجام می دهند مورد توجه و مورد پسند اتاق های بازرگانی دیگر استان ها قرار گرفته است.
 
رییس اتاق بازرگانی اصفهان خاطرنشان کرد: می خواهیم در اتاق بازرگانی اصفهان ترتیبی اتخاذ شود که جوانان در جلسات و همایش هایی مانند تودیع و معارفه مدیران شرکت کنند تا تجربه کسب کنند و بدانند که چگونه باید در این گونه جلسات حضور یابند و رفتار کنند.
 
سهل آبادی گفت: برای اولین بار در تاریخ کشور، مراسم تودیع و معارفه یک استاندار در اتاق بازرگانی انجام شد، حتما از استاندار جدید می خواهم تا اقدامات ویژه ای با کمک اتاق بازرگانی برای جوانان شهر انجام شود.
 
وی اظهار کرد: همچنین ترتیبی اتخاذ خواهیم کرد تا دانشجویان بتوانند در جلسات تمام کمیسیون ها شرکت کنند. برای هر کاری در اتاق بازرگانی مطالعه و تحقیق کرده و مدل های کشورهای دیگر را مورد بررسی قرار داده ایم.
 
رییس اتاق بازرگانی اصفهان با اشاره به سخنرانی وزیر کشور در مراسم تودیع و معارفه استاندار اظهار کرد: وزیر کشور در این مراسم گفته است که از این پس استانداران غیربومی را برای استان ها منصوب خواهیم کرد، اما آیا این موضوع براساس تجارب قبلی کشوری بوده است؟ آیا این موضوع مورد مطالعه قرار گرفته که استاندار غیربومی باعث موفقیت و پیشرفت استان و کشور می شود و یا اینکه چون به زعم وزیر کشور استاندار بومی جواب نداده، استاندار غیربومی انتخاب شده است و قرار است این مورد هم بدون مطالعه تجربه شود؟

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست