افزایش 30درصدی مشارکت خیرین مدرسه‌ساز
شنبه 13 آبان 1396, 09:58

 

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس،  گفت: در چند سال اخیر رشد خوبی از نظر سرانه آموزشی داشته ایم که هم اکنون این رقم ۵/۱۷ متر مربع برای هردانش آموز است که باید به ۸/۳۹ متر برای هر دانش آموز برسانیم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ایسنا٬ محمدتقی نظرپور در مراسم افتتاح ۲ مدرسه خیرساز آران و بیدگل، اظهارکرد: حضور خیران در طرح های آموزشی خیلی پر رنگ شده است و شاهد آن افزایش ۳۰ درصدی مشارکت و کمک این عزیزان از سال ۹۲ تاکنون بوده است .

وی به آمار خیران در ساخت مدرسه اشاره کرد و گفت: ۵۲۰۰ کلاس درس در 1320 مدرسه به کمک خیران ساخته شده است که این نشان دهنده دید خوب خیران به مسائل فرهنگی و آموزشی کشور است.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس و معاون وزیر به آمار بالای مشارکت خیران در طرح های آموزشگاهی آران و بیدگل اشاره کرد و گفت: با اطلاعاتی که بنده دارم مردم به خصوص خیران این شهر در همه عرصه ها مشارکت وحضور فعالی دارند و شما الگوی کم نظیری برای دیگر شهرها هستید.

نظرپور افزود: در راستای پاسداشت تلاش های شما قول مساعد می دهم تا پایان دهه فجر با تامین اعتبار ۱۰ میلیارد ریالی برای طرح آموزشی به ساخت ۳ مدرسه دیگر کمک کنیم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.