حضور2800مددجوی اصفهانی در پیاده‌روی اربعین
سه شنبه 09 آبان 1396, 12:32

 

مدیر‌کل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه پیاده‌روی اربعین منبع خیر عظیم است، گفت: سهمیه کمیته امداد استان اصفهان برای شرکت در راهپیمایی اربعین امسال ۲ هزار و ۸۰۰ نفر است که مددجویان می‌توانند از این سهمیه استفاده کنند.

به گزارش رویش نیوز حمید رضا شیران در گفت‌وگو با تسنیم، با بیان اینکه کمیته امداد به‌منظور فراهم کردن بستر مناسب برای حضور محرومان در پیاده‌روی اربعین امسال آماده جمع‌آوری کمک‌های خیران است، اظهار داشت:  این نهاد به‌منظور بهره‌مندی از ظرفیت عظیم و معنوی پیاده‌روی اربعین حسینی هرساله زمینه حضور حداکثری مددجویان را به کربلای معلی فراهم می‌کند.

وی از استقبال و درخواست بسیاری از مددجویان برای شرکت در مراسم پیاده‌روی اربعین حسینی امسال خبر داد و افزود: خیران نیک اندیش و نیکوکار  می‌توانند با کمک‌های خود زمینه حضور حداکثری مددجویان و محرومان را برای شرکت در همایش عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی فراهم کنند.

مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با اشاره به اینکه 850نفر از مددجویان سال گذشته در همایش پیاده‌روی اربعین حسینی شرکت کردند، بیان کرد: بیش از 130میلیون تومان کمک‌های نقدی و غیر نقدی دریافت شد و امسال هم این نهاد به‌منظور فراهم کردن بستر مناسب حضور محرومان در پیاده‌روی اربعین آماده جمع‌آوری کمک‌های خیران است.

وی با اشاره به‌ ضرورت مشارکت مردم خیر استان برای حضور نیازمندان در اماکن زیارتی، گفت: امسال در ماه‌های محرم و صفر در صورت مشارکت خیران نیک‌اندیش پیش بینی می‌شود که زمینه حضور  2 هزار و 800 زوار به کربلای معلی فراهم شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.