اجرای خیابانی نمایش‌های "ساعت زمین" و "وضعیت آخر"
چهارشنبه 19 مهر 1396, 12:56

 

دومین جشنواره غیر رقابتی نمایش های بیرونی با اجرای هفت نمایش خیابانی از 13 تا 28 مهرماه در سطح شهر در حال اجرا است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان، میدان امام خمینی(ره)، پل خواجو، سی و سه پل، ناژوان و صفه از مکان های اجرای نمایش های بیرونی این جشنواره است.

دومین جشنواره غیر رقابتی نمایش های بیرونی از سوی دفتر تخصصی تئاتر سازمان فرهنگی تفریحی شهرداری اصفهان با اجرای هفت نمایش خیابانی از 13 تا 28 مهرماه (روزهای پنجشنبه و جمعه) در سطح شهر در حال اجرا است.

این جشنواره در تاریخ های 13 و 14 مهرماه میزبان اجرای نمایش های "قیمت بگذار" به کارگردانی صالح نظریان و "رقص شمشیر" به کارگردانی احمد نخودیان در دو سانس 17 و  18:45 بود.

"ساعت زمین" به کارگردانی پویا امامی، "وضعیت آخر" به کارگردانی نساء سلیمانی، "هوای پاک" و "بازیگر شو" نیز از جمله نمایش هایی هستند که در روزهای پنجشنبه و جمعه 20 و 21 مهرماه اجرا می شوند.

همچنین در آخرین روزهای برگزاری این جشنواره در تاریخ های 27 و 28 مهرماه نمایش های "آنها" به کارگردانی بهمن گرامی، "جنگ آبکی" به کارگردانی علیرضا آقایی و "بازیگرشو" به اجرا در می آیند.

علاقه مندان برای اطلاع از زمان دقیق برگزاری نمایش های این جشنواره می توانند به سایت esfahanfarhang.ir مراجعه کرده و یا با شماره 35660966 تماس حاصل کنند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.