شورای پنجم منشأ خدمات ماندگاری در شهر اصفهان خواهد بود
چهارشنبه 01 شهریور 1396, 11:04

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، فتح‌اله معین صبح امروز در آیین تحلیف و انتخاب هیأت رئیسه پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان اظهار کرد: شروع این دوره شورای اسلامی شهر اصفهان را در این روز شریف و عزیز به فال نیک می‌گیریم چراکه این ایام، ایام با فضیلت و با شرافتی است.

وی افزود: لازم می‌دانم از فرماندار اصفهان و معاونان وی که علی‌رغم تحمل سختی‌ها زحمات زیادی را برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر اصفهان کشیدند، صمیمانه تقدیر می‌کنم.

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: افرادی که به مسؤولیت شورای اسلامی شهر اصفهان انتخاب شدند در مدتی که قانوناً هیچ وظیفه‌ای بر عهده آنان نبود با شهردار، معاونان و دیگر مسؤولان شهرداری جلسات متعددی در خصوص وضعیت فعلی، نیازمندی‌های شهر اصفهان تلاش وافری گذاشته و وقت زیادی صرف کردند تا با آگاهی و تسلط و دانش کامل وارد فضای شهری شوند.

وی با بیان اینکه این شورا یک شورای فعال، پویا و زنده خواهد بود، خاطرنشان کرد: اعضای این شورا پیش از آغاز فعالیت رسمی، در جلسات مختلف بررسی مسائل شهری عقاید خود را به راحتی ابراز می‌کردند و این امر نشان داد که این شورا یک شورای سرزنده و فعال خواهد بود.

معین بیان داشت: اعضای پنجمین دوره شورای اسلامی شهر اصفهان در طول‌ سال‌های خدمت خود نشان خواهند داد که بر سوگند یادشده خود پایبند خواهد بود و این شورا منشأ خدمات بیشتر و اقدامات ماندگاری در شهر اصفهان خواهد بود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.