بهره برداری ازخط یک متروتاپایان مرداد
شنبه 21 مرداد 1396, 10:11

 

رییس شورای شهر اصفهان گفت: مجوز و منابع مالی خط دو، ملزومات خط سه و توسعه خط یک قطار شهري اصفهان آماده است و امیدواریم شورای پنجم این مسیر را با قوت ادامه دهد.

به گزارش رویش نیوز به نقل از ايسنا،‌ رضا امینی،‌ صبح امروز در جلسه علني شوراي شهر اصفهان،‌ با اشاره به بهره برداری از خط یک  مترو در هفته پایانی مرداد،‌ اظهار كرد: مترو بر اساس تعامل بین بخشی دستگاه های اجرایی شکل گرفته و اميدوارم الگویی برای سایر خطوط باشد.

رييس شوراي شهر اصفهان ادامه داد: مجوز و منابع مالی خط دو، ملزومات خط سه و توسعه خط یک آماده است و امیدواریم شورای پنجم این مسیر را با قوت ادامه دهد.

وي با اشاره به ضرورت استفاده از سیستم مکانیزه شهرسازی ادامه داد: گفته مي‌شود راه اندازي اين سيستم قرار است به شوراي بعدي موكول شود در حالي كه براي آن بودجه در نظر گرفته شده است و اين اقدام عادلانه نيست. شهرداران مناطق اصفهان موظف به استفاده از اين سيستم هستند.

اميني هم‌چنين با اشاره به شرايط مساعد دو باشگاه فوتبال اصفهان تصريح كرد: سال گذشته دو باشگاه سپاهان و ذوب آهن شرایط خوبی نداشتند اما امروز با رفع مشکلات زمینه قهرمانی آن‌ها آماده است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.