قلعه‌نویی:‌ به اصفهان بازگشتم تا دوران خوبم را تکرار کنم
شنبه 21 مرداد 1396, 00:55

 

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن گفت:‌ذوب آهن هنوز فوتبالی که مد نظر ماست انجام نمی دهد با اینکه در نیمه اول باید حداقل با اختلاف دو گل خارج می شدیم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، امیر قلعه‌نویی پس از تساوی بدون گل ذوب آهن در هفته سوم مقابل پیکان گفت:‌ به خاطر زمین خوبی که امرز دیدیم از مسئولین شهر قدس تشکر می‌کنیم. کیفیت زمین بسیار عالی بود.

وی ادامه داد: ذوب آهن هنوز فوتبالی که مد نظر ماست انجام نمی دهد با اینکه در نیمه اول باید حداقل با اختلاف دو گل خارج می شدیم اما رحمان احمدی کی از روزهای خوبش را سپری کرد و مهاجمان ما هم بی دقت بودند. در نیمه دوم هم سوار بازی بودیم اما اخراج بوججود آمد که مجبور شدیم بازی را کنترل کنیم

از ذوب آهن اصلا راضی نبودیم درست است یک امتیزا خارج از خانه و کلین شیت کردیم اما در مجموع باید در نیمه اول کار را تمام می کردیم اما نشد پیکانی ها به غیر دو سه مورد نزدیک دورازه ما نشدند.


امیر قلعه‌نویی درباره داوری گفت: اجازه بدهید در این خصوص نظری ندهم چون سن و سالی از ما گذشته است و کارشناسان نظر بدهند.

وی درباره نیمکت خالی ذوب‌آهن گفت: متاسفانه چندین مشکل داریم یکی مصدومان زیادی است که داریم عملا از 9-8 نفری که باید روی نیمکت داشته باشیم تنها تعویض ما رجب‌زاده بود که انجام شد. امیدواریم با اضافه شدن حسینی و مهدی‌پور و مهاجم جدیدی که خریده‌ایم شرایط بهتر شود.

سرمربی ذوب‌آهن در پاسخ به این سوال که آیا به دوران درخشانی که در اصفهان داشته است بازخواهد گشت، گفت: با همین نیت به اصفهان رفتم که دوران خوب گذشته را تکرار کنم.

قلعه‌نویی درمورد مصدومیت حدادی‌فر گفت: او جراحی را انجام داد که جا دارد از دکتر کیهانی تشکر کنم. حدادی‌فر آنقدر انسان خوبی است که  خدا کمکش خواهد کرد تا با شرایط خوبی برگردد.

وی درباره تعویض رجب‌زاده و دلیل قرار نگرفتن او در ترکیب اصلی گفت: او هفته قبل بازی خوبی را انجام داد و برای نیمه دوم روی او حساب کرده‌ بودیم تا همان تاثیرگذاری قبل را داشته باشد. از ابتدا قرار بود فیکس بازی کند اما تشخیص دادیم از او در وقت طلایی نیمه دوم استفاده کنیم. وقتی هم به زمین آمد حداقل می‌توانست دو گل بزند اما به خاطر مصدومیت مجبور شدیم او را زودتر به زمین بیاوریم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.