کرانچار: شک ندارم بازیکنان برزیلی ستاره می‌شوند
چهارشنبه 18 مرداد 1396, 15:11

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از ورزش 3، سرمربی سپاهان در واکنش به انتقادات اخیر پیرامون عملکرد بازیکنان خارجی این فصل به خصوص دو خرید برزیلی بار دیگر به حمایت از آنها پرداخت.
زلاتکو کرانچار بعد از دو نتیجه ناامید کننده در آغاز فصل جدید این روزها با انتقادات زیادی به خاطر عملکرد ضعیف بازیکنان خارجی جذب شده توسط این مربی مواجه است به خصوص دو خرید برزیلی که در خط دفاع و میانی سپاهان نتوانستند نمایش درخشان و تاثیرگذاری ارائه بدهند.
سرمربی کروات با اطلاع کامل از جو حاکم بر اطراف اردوی سپاهان همچنین انتقاداتی که از خریدهای جدید صورت گرفته با حمایت از این بازیکنان گفت:« بازیکنانی که ما جذب کریدم هر دو نفر سابقه درخشانی در کارنامه فوتبالی دارند. حضور در لیگ قهرمانان اروپا فرصتی نیست که نصیب هر بازیکنی شود اما این دو نفر این تجربه گرانبها را دارند و قطعا با آشنایی بیشتر با جو فوتبالی ایران و از آن مهم تر با رسیدن به شرایط جسمانی مناسب و ایده آل می توانند ستاره سپاهان شوند. من هم کاملا به ارزش های فنی و فردی آنها اشراف دارم و تا به اینجا هم از عملکرد آنها راضی هستم».
کرانچار در تشریح شرایط نگران کننده ای که در دوهفته ابتدایی تجربه کرد، افزود:« همواره استارت ها در یک تورنمنت می تواند سورپرایز و شگفتی هایی به همراه داشته باشد که این شگفتی با دو نتیجه بد برای سپاهان رقم خورد اما هیچ نگرانی از این بابت ندارم چون تئوری من در سپاهان به زودی پاسخ های مثبتی خواهد داشت در این راه تنها لازم است تا طرفداران سپاهان کمی صبور و خویشتن دار باشند تا تیم به همان روزهای طلایی که آنها مد نظر دارند، برگردد».

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.