بادامکی: برخوردم با حدادی‌فر عمدی نبود
چهارشنبه 18 مرداد 1396, 13:43

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس؛ کاپیتان تیم فوتبال سیاه‌جامگان گفت: از لحظه انتشار اطلاعیه باشگاه ذوب‌آهن در اینستاگرام به خودم و خانواده‌ام فحاشی می‌کنند.
حسین بادامکی در خصوص مصدومیت قاسم حدادی‌فر و اینکه باشگاه ذوب‌آهن در اطلاعیه‌ای اعلام کرده که بازیکن تیم‌شان در برخورد با حسین بادامکی دچار پارگی رباط صلیبی شده است، گفت: واقعیت این است که برخورد من با حدادی‌فر بسیار ناخواسته بود و اگر مسئولان باشگاه ذوب‌آهن فیلم بازی را مشاهده کنند در آن صحنه من اصلا قاسم را ندیدم.
وی افزود: او از پشت سر من آمد و توپ را زد و من ناخواسته پایم به پای حدادی‌فر خورد. اتفاقا وقتی امروز خبر مصدومیت او را شنیدم بلافاصله به قاسم زنگ زدم و از او عذرخواهی کردم و باز هم تاکید می‌کنم نه عمدی در کار بود و نه من شخصیتی دارم که بخواهم کسی را مصدوم کنم.
کاپیتان سیاه‌جامگان تاکید کرد:‌از طریق رسانه شما باز هم از قاسم حدادی‌فر عذر می‌خواهم و امیدوارم او هر چه سریع‌تر برگردد و از این ناراحتم که مسئولان ذوب‌آهن چنین اطلاعیه‌ای را صادر کردند. از وقتی این خبر منتشر شده آدم‌هایی که نمی‌شناسم در حال فحاشی در صفحه اینستاگرام من به خودم و خانواده‌ام هستند و از این بابت واقعا متاسفم. مگر خدای ناکرده این اتفاق عمدی بوده که من باید این همه فحاشی بشنوم؟ برای قاسم حدادی‌فر آرزوی سلامتی می‌کنم و دعا می‌کنم او هر چه سریع‌تر به میادین فوتبال برگردد.
بادامکی در خصوص پاداشی که مسئولان این باشگاه به بازیکنان دادند،‌گفت: خوشبختانه ما 2 نتیجه خوب گرفته‌ایم و شب گذشته مسئولان باشگاه پاداش برد مقابل سپیدرود را به ما دادند و امیدوارم روند نتیجه‌گیری ما ادامه داشته باشد.
وی در خصوص دیدار تیمش مقابل فولادخوزستان گفت: قطعا بازی سختی در پیش داریم و فولاد هم تیم بسیار خوبی است. آنها در 2 بازی قبل نتوانستند نتایج خوبی بگیرند و مطمئنا برای توقف ما به مشهد می‌آیند ولی ما سعی می‌کنیم از امتیاز میزبانی‌مان استفاده کنیم.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.