نیمار در اندیشه شکایت از بارسلونا به فیفا
چهارشنبه 18 مرداد 1396, 14:41

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از ورزش 3؛ نیمار، فوق ستاره برزیلی که با پیوستنش به پی اس جی، تابستان امسال را برای بارسایی ها تلخ کرد، حالا قصد دارد از تیم سابقش به فیفا نیز شکایت کند!
پس از دو هفته جنجالی و پرتنش که شایعات فراوانی در مورد نیمار شنیده شد، او سرانجام با پرداخت رقم فسخ قراردادش راهی پی اس جی شد تا مثلث MSN بارسلونا به تاریخ بپیوندد.
بارسلونا خود را برای یک فصل دیگر با نیمار و مثلث مخوفش آماده می کرد اما در نهایت فوق ستاره برزیلی برای رهایی از سایه مسی، ترجیح داد فوتبالش را در تیمی دیگر ادامه دهد.
قرار بود هفته گذشته 26 میلیون یورو از طرف بارسلونا به پدر نیمار بابت پاداش تمدید قرارداد این بازیکن(در سال گذشته) پرداخت شود اما پس از پیوستن نیمار به پی اس جی، مسئولان بارسا از پرداخت این مبلغ سر باز زدند.
اسکای اسپورتش در همین رابطه گزارش داد که نیمار از وکلایش خواسته تا برای گرفتن حق پدرش، از بارسلونا به فیفا شکایت کنند؛ پرونده ای که مسلما مباحث و اخبار زیادی را ایجاد خواهد کرد. در صورت شکایت نیمار، رابطه او با هواداران بارسا بیش از پیش تیره و تار خواهد شد. هوادارانی که در بازی برابر چاپه کوئنزه شعارهای «نیمار بمیر» را در نوکمپ سر دادند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.