مهدی آذربایجانی:
توصیه به شورای شهر اصلاح طلب برای انتخاب شهردار
شنبه 14 مرداد 1396, 12:36

 

یادداشت- مهدی آذربایجانی: حدود ۱۴ سال پیش در چنین ایامی با تعدادی از دوستان جوانم که مسوولیت ستاد و بستن لیست اصولگرایی شورای دوم را به عهده داشتیم جلسه ای تاریخی با شورای پیروز داشتیم؛خواسته این جوانان یک چیز بود:
"شهر را سیاسی اداره نکنید و به جای انتخاب یک شهردار سیاسی یک شهردار عملیاتی انقلابی انتخاب کنید"
درخواستی که توسط شورای یک دست اصولگرای دوم رد شد و متعاقب آن هم یک چهره سیاسی شد شهردار اصفهان و تا سه دوره بعد هم شهردار ماند و آن جریان سیاسی که شهردار محترم متعلق به آن بود نیز از تمام توان و قدرتش استفاده کرد تا جریان جوان انقلابی آن موقع را منزوی کند...
و در نهایت نیز پس از دوازده سال با محوریت همان جریان جوان آن سالها شهردار محترم استیضاح و برکنار شد...
شهرداری که از حمایت همه جریانهای رسمی و غیر رسمی قدرت برخوردار بود و حتی در جلسه استیضاح هم برای تک تک استیضاح کنندگان خط و نشان کشید.
حالا دقیقا پس از ۱۴ سال دقیقا همان اتفاق منتها از جنسی دیگر تکرار و جریان اصلاح طلب پیروز انتخابات شده است و در اولین تصمیم تاریخی خود اقدام به انتخاب شهردار خواهد نمود... دیگر قطعا ما در آن موضع نیستیم تا توصیه ای به منتخبین مردم در شورای جدید داشته باشیم ولی این عزیزان می توانند با بررسی معایب و محاسن دو تجربه تاریخی در شهر یعنی یکی انتخاب یک شهردار کاملا سیاسی و دیگری انتخاب یک شهردار عملیاتی همسو، اولین و مهم ترین تصمیم خود را اتخاذ نمایند، تصمیمی که قطعا در آینده شهر ،صلاح شهروندان و کارکنان شهرداری و قضاوت مردم راجع به نوع انتخاب خود تاثیری شگرف خواهد داشت‌.

 

نظرات

- یک رویشی
سلام آقای آذربایجانی عزیز:شما هم که از اعضای نزدیک به همون شهردار سیاسی بودید؟!!!!!!!!!!
1396-05-14 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- محمدرضا
سلام جناب آذربایجانی شما توسط همان شهردار به این پست و مقام رسیدید.حالا با تغییر موضع چیزی عوض نمیشود.بهتر است به دنبال شغلی برای خود باشید.
1396-05-16 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول
- علی
من به اصلاح طلب ها رای دادم تا امثال به قول شما جوان های انقلابی که شهردار را استیضاح کردند دیگه نباشند
1396-05-16 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.