براندازی نظام از اهداف ترور شهید بهشتی بود
پنجشنبه 08 تیر 1396, 08:34

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، حجت‌الاسلام مهدی طائب شامگاه چهارشنبه در مراسم یادبود شهید مظلوم آیت‌الله بهشتی بابیان اینکه امروز در جامعه روشنگری و تربیت نیروی هم‌طراز انقلاب بیش از هر زمان دیگری موضوعیت دارد، اظهار کرد: دشمنان ما با تمام توان خود سعی در براندازی نظام اسلامی و کشورمان را دارند.

وی با تأکید بر اینکه ترور و از بین بردن مهره‌های اصلی نظام یکی از تاکتیک‌های دشمنان است، افزود: هدف از ترور شهید بهشتی از بین بردن مهره‌های اصلی کشور و براندازی نظام بود.

رئیس قرارگاه عمار با بیان این مطلب که دشمنان ما هیچ‌گاه دست از ترور ارکان نظام و ضربه زدن به کشور برنخواهند داشت، خاطرنشان کرد: زمین‌گیر کردن نظام به‌ واسطه عوامل فریب‌خورده یا خودفروخته داخلی همواره در دستور کار دشمنان قرار دارد.

وی با اشاره به فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع دانشجویان یادآور شد: ایشان با توجه به افزایش بصیرت مردم فرمان آتش به اختیار را صادر فرمودند، چراکه مردم ما به‌ خوبی توانایی شناخت دوست از دشمن را دارند.

طائب با اشاره به تحولات اخیر در منطقه و پیروزی‌های میدانی چشمگیر جبهه مقاومت تشریح کرد: شک نداشته باشید که روز به‌ روز به نابودی اسرائیل نزدیک می‌شویم و یقین بدانید که با توجه به وعده الهی دشمنان زمینه نابودی خودشان را فراهم می‌کنند.

وی در پایان با تأکید بر اینکه فرهنگ دینی ما نباید دستخوش تهاجم بیگانگان قرار بگیرد، گفت: دشمنان ما درصدد هستند تا با هجمه‌های فرهنگی ما را از رسیدن به هدف اصلی‌مان دور کنند و هر بار با فتنه‌ای جدید در صدد فریب مردم هستند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.