بداخلاقی‌های پیش از انتخابات ادامه نیابد
پنجشنبه 08 تیر 1396, 10:23

 

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، آیت الله سید یوسف طباطبائی نژاد شامگاه چهارشنبه در مسجد جامع هزار ساله زواره ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر به ویژه سید نورالله طباطبائی نژاد، حسن بخشایش و محمود تفویضی زواره بیان کرد: شهدا به گردن همه مردم حق دارند و فراموش کردن راه و یاد شهدا خیانت است.

وی با بیان این که آثار شهدا را همگی احساس می‌کنیم و این امنیتی که داریم را مدیون شهدا هستیم، افزود: امسال اتفاق خوبی افتاد و آن برگزاری انتخاباتی باشکوه بود که در این مورد باید همه تابع رأی اکثریت باشیم و به همدیگر احترام بگذاریم.

امام جمعه اصفهان اظهار داشت: هر کسی که سر کار هم آمد باید برای خدا کار بکند و از سلایق شخصی دست بردارد، اگر دشمنی دارد برای خدا داشته باشد و اگر دوستی هم دارد برای خدا باشد.

وی با هشدار نسبت به ایجاد انشقاق بین آحاد جامعه گفت: انتخابات باید نماد وحدت بیشتر باشد نه اینکه باعث اختلاف بشود، در زمان تبلیغات بی‌ادبی‌ها و بد اخلاقی‌ها  صورت گرفت ولی نباید این اختلافات به بعد از انتخابات انتقال پیدا کند.

طباطبائی نژاد تصریح کرد: مساله کفر و نفاق در طول تاریخ در جهان وجود داشته و هر کدام از ما باید ببینیم در کدام دسته قرار داریم، طبق آیات قرآن در تمام زمان‌ها یک طرف جبهه حق است هست و طرف دیگر طاغوتیان هستند.

امام جمعه اصفهان با بیان این مطلب که مانند گذشته بینی آمریکا را در سوریه و عراق و یمن به خاک می‌مالیم، خاطرنشان کرد: آمریکایی‌ها بعد از چندین سال جنگ داخلی در سوریه و عراق نتوانستند کاری انجام بدهند، اگر بتوانیم در مدیریت کلان نیز قوی‌تر عمل کنیم در تمام زمینه‌ها نسبت به دیگر کشورها پیشی خواهیم گرفت.

 

نظرات

- uh
وقتی تعدادی اقلیت از رای اکثریت ناراضی هستند توهین به رییس جمهور پشت سرهم ادامه دارد البته عصبانی هستید حق دارید
1396-04-08 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.