پاسخ در خور
دوشنبه 29 خرداد 1396, 22:32


تنها کمتر از ده روز  زمان لازم بود تا سپاه به واسطه وظیفه ای که قانون اساسی بر عهده او گذاشته به دفاع از یکی از مهم ترین دستاوردهای انقلاب یعنی"امنیت ملی"بپردازد و با شلیک چند موشک اقتدارش را به رخ دنیا بکشد...

اقدامی که هر ایرانی که به کشور علاقه داشت آن را تایید کرد و حتی تندترین قائلین به مذاکره و مخالفین خشونت نیز نتوانستند درست بودن آن را کتمان کنند. 

... امروزه متاسفانه در حوزه فرهنگ و سیاست نیز شاهد خدشه دار شدن برخی از دستاوردهای انقلاب هستیم؛مثلا خدشه دار شدن"استقلال"کشور در موضوع ۲۰۳۰ و یا موضوع"عوض شدن جای جلاد و شهید" و یا حمله به موضوع عفاف و حجاب با عناوین مختلف.

آنچه که مسلم است و همه نیز تایید می کنند این است که باید در مقابل این حملات داعش گونه به عرصه های فرهنگ و سیاست انقلاب پاسخی درخور و مناسب با آنچه که در حوزه امنیت داده شد داده شود و به نظر می رسد با فرمان آتش به اختیار رهبر معظم انقلاب به افسران جوان جنگ نرم این وظیفه علاوه بر ارگانهای رسمی به هر فرد انقلابی محول شده است.‌‌.‌‌‌.

این اقدامات آتش به اختیار در حوزه جنگ نرم باید دو خصوصیت مشابه اقدام در حوزه امنیت را داشته باشد تا اقدامی مطلوب و به موقع و درست تلقی شود.

۱-باید متین و منطقی و علمی و صحیح و درست باشد مانند آن موشکی که دقیقا با محاسبه فنی و علمی به هدف میخورد.

۲-باید قدرت اقناع در آن اقدام آن قدر قوی باشد که هیچ کس نتوانند آن را تقبیح کند و در ذهن مخاطبین بی غرض یک عکس العمل مناسب و به موقع در  برابر حمله به دستاوردهای انقلاب باشد.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.