سوژه مخاطبین رویش نیوز
داستان احداث کارخانه بازیافت در فلاورجان و مشکلات مردم منطقه
دوشنبه 29 خرداد 1396, 15:37

 

رویش نیوز: مدتی است رویش نیوز سرویس سوژه های مردمی خود را راه اندازی کرده است. این سرویس پذیرای سوژه های خبری مخاطبان سایت جهت انعکاس می باشد. همچنین در صورتی که سوژه ای نیاز به پیگیری داشته باشد، رویش نیوز برای رسیدن به پاسخ مناسب سوژه مربوطه را پیگیری می کند.

سوژه ای که این بار مخاطبان رویش نیوز ارسال کرده اند پیرامون احداث یک کارخانه بازیافت در شهر فلاورجان است، که برخی اهالی با توجه به مستنداتی عقیده دارند احداث آن غیرقانونی است. طبق متن های فرستاده شده برای رویش نیوز، این کارخانه در نزدیکی شهر پیربکران واقع شده و مشکلات عدیدی زیست محیطی برای روستاهای اطراف به وجود آورده است:

جالب اینجاست که رئیس مرکز بهداشت استان هم نسبت به غیرقانونی بودن این ساخت و ساز تاییدیه ای صادر کرده است. اما به نظر می رسد که گوشی شنوای این صحبت ها نبوده و این کارخانه به ادامه کار خود مشغول است.

مشخص نیست که چرا نسبت به این موارد خلاف قانون هیچ اقدامی صورت نگرفته و نسبت به اعتراضاتی که از سوی اهالی روستاهای اطراف این کارخانه بازیافت نیز واکنش خاصی صورت نگرفته است. استشهاد نامه هایی نیز تهیه شده است ولی هنوز نتیجه ای از سرانجام آن ها در دست نیست.

امید است که با توجه به آسیب هایی که از سوی این کارخانه و دیگر کارخانه ها متوجه این روستاها هست اتفاق مناسبی صورت بگیرد. رویش نیوز آماده انعکاس پاسخ های نهاد های مسئول و اقدامات مثبت در این رابطه و  برای حل این مشکل است.

دیگر شهروندان و مخاطبان رویش نیز می توانند سوژه های خود را از راه های زیر برای ما ارسال کنند:

رايانامه رويش‌نيوز: info@rooyeshnews.com

سامانه پيامك: 30009900669014

ارتباط به كمك تلگرام: https://telegram.me/rooyesh_news

صفحه اختصاصي ارتباط با ما

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.