سبحانی: به تعهدات خود در مورد نقش جهان عمل کردیم
شنبه 27 خرداد 1396, 10:22

 

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان گفت: ما در خصوص وضعیت ورزشگاه نقش جهان به تمام تعهدات خود عمل کردیم و مواردی که باقیمانده مربوط به اداره کل ورزش و جوانان و همچنین شرکت توسعه است.

به گزارش رویش نیوز بهرام سبحانی در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: تلاش کردیم امسال از همان ابتدا با برنامه ریزی انجام شده انتظارات تیم را اجرایی کنیم تا از ابتدا مدعی وارد لیگ شویم، نکته ای که در صحبت با مسئولان تیم به آن اشاره کردیم آن است که انتظارنداریم تیم هر سال قهرمان شود و محکوم به گرفتن جام باشد، اما انتظار داریم که شخصیت قهرمانی این تیم حفظ شود و همیشه مدعی قهرمانی در همه جام‌های پیش روی خود باشد.

وی افزود: سپاهان تیم بزرگ و صاحب نامی است که با وجود کادر فنی بزرگ و شایسته و بازیکنان خوبی که در اختیار دارد باید از همان هفته نخست بدون اشتباه و محکم وارد میدان شود و برای کسب قهرمانی و خشنودی هواداران و همه حامیان و دوستداران فولاد مبارکه سپاهان تلاش کند.

مدیرعامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان در خصوص وضعیت نصب چادرهای ورزشگاه نقش جهان گفت: شرکت توسعه باید در این زمینه جوابگو باشد ما به تعهدات خود عمل کردیم، یکسری مسائل بود که باید انجام می‌دادیم و کارهایی که باقیمانده در حیطه کاری و جز تعهدات اداره کل ورزش وجوانان وشرکت توسعه ورزشی است که باید اجرایی شود.

 سبحانی در پاسخ به این سئوال که برای وضعیت کارگاهی اطراف نقش جهان چه برنامه ای دارید، خاطر نشان کرد: مساله کارگاهی نیست، مقداری خاک در منطقه وجود دارد که مدعی حقوقی دارد و در دادگاه در حال بررسی است و تا حکم دادگاه صادر نشود در خصوص آن نمی توان کاری کرد. 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.