یادداشت میهمان- محمد هادی عسکری؛
از رهبری حُکم گرفتید!!
سه شنبه 23 خرداد 1396, 19:21

 

یادداشت میهمان رویش نیوز- محمد هادی عسکری:  در گیر و دار انتخابات ریاست جمهوری، وقتی به ستاد کاندیداها سر می زدیم اولین چیزی که دغدغه خیلی ها بود چیزی نبود جز «حُکم».
کسانی که از راهرو پائین و بالا می رفتند و خوشحال از داشتنن "حُکم" و کسانی که پایشان را دیگر در ستاد نمی گذاشتند برای نداشتن " حُکم"
کلاً داستانی شده این قضیه «حُکم»!! مسئول بدون حکم کار نمی کند، بسیجی بدون حکم مأموریت انجام نمی دهد و ... (البته صحبتم با همه نیست.)
همه این حرف را زدم که بگویم سالیانیست همه اهداف انقلاب و آرمان ها و مسئولیت های خود را می دانستیم ولی کار نکردیم و اگر کردیم با دل و جان نبوده!

امروز واژه"آتشـ بهـ اختیار"که در فضای مجازی و رسانه های جمعی جای خود را باز کرده است.وا‍ژه ای که نه مجوزی است بر هرج و مرج و خودسری که فرمانی  از جنس فرامین امام(ره) در سال 57 می باشد.
اما نکته پراهمیت آن است که منِ افسر جوان انقلابی باید خود را در قامت مبلغ انقلاب بدانم و منطقا باید هر مبلغی اولا درک صحیحی از مفهموم این پیام و ثانیا بر اقتضائات جامعه و زمان بداند که با چه ابزاری قرار است تبلیغ کند.
متاسفانه یکی از ضعف های اکثریت قاطع نیروهای انقلاب که فریاد"ای رهبر آزاده....آماده ایم"شان در فلک پیچیده است هنوز نه منویات و سخنان ایشان را کامل خوانده اند و نه هنوز از چهره ها و آثار جبهه انقلاب شناخت دارند و با این همه افسران جنگ نرم در حال مبارزه با "تهاجم فرهنگی" هستند!!!
رفیق جان! این حرف ها را گفتم که بگویم ما هر روز زیر رگبار گلوله های فرهنگی دشمن هستیم و این نبرد بی رحمانه تا بیخ گوشمان رسیده.همه دیدند چند عدد تروریست در بهارستان رودرروی مردم به هرکه رسیدند شلیک کردند بی آنکه بدانند آنها کیستند. امروز همین اوضاع در عرصه فرهنگ بی رحمانه تر و سخت تر جریان دارد.پس باید چه کرد؟
آتشـ بهـ اختیار
افسران جنگ نرم، سربازان جبهه انقلاب سالیانیست فرمانده اعلام جنگ کرده است ما شنیدیم و گذشتیم ولی امروز به تک تک ما حکم دادند!!
"حُکمی" با موضوع آتش به اختیار!! با اختیار تام!
یعنی فرمانده اینقدر به ما اعتماد و اطمینان دارد و کار ملتهب و پیچیده شده است که باید #آتشـبهـاختیار کنیم مثل میدان جنگ!!
ما دیگر مواجهه با تبادل فرهنگی، تعامل فرهنگی و ... با دشمن آن گونه که معاندین، جاهلین مطرح می کند نیستیم بلکه با خود غربیها یک جنگ گسترده در حال انجام شدن داریم.
امروز هم وظیفه سنگینی بر دوش ماست این فرمان در طول تاریخ انقلاب دومین فرمان اثرگذار است .اول زمان حکومت بنی صدر علیه لعنه با توجه به وسعت جنگ که ساختار ارتش آن روز جوابگو نبود صادر شد و هسته های پراکنده ولی متحد المرکز جنگ های نامنظم شکل گرفت. زمانی که در کردستان جنگ بود و فرمانده خائن بنی صدر فرماندهی می کرد و عملاً فرمانده ابتکار و تشخیص درستی نداشت کسانی مانند حاج احمد متوسلیان و شهید بروجردی تشخیص درست دادند و منتظر نماندند زیرا می دانستند نظر امام چیست همان زمان بنی صدر فرمانده کل قوا بود آقای متوسلیان می گوید که من او را قبول ندارم و خودم با همان تشخیص که امام به من می دهد می جنگم.
و بعدی وضعیت فرهنگی مشابه همان روزگار است که #جهادـفرهنگی را به ما واجب میکند که هسته های فکری علمی جهادی را که دغدغه ایشان است تشکیل بدهیم.

خلاصه اینکه:
امروز برای همه ما حکم صادر شده است با مضای فرماندهی کل قوا...صدور حکمی که حداقل باید دو معنا را برای ما تداعی کند:
همانطور که رهبر معظم انقلاب در حرم مطهر هم فرمودند انقلابی‌گری تنها راه پیشرفت و تحقق اهداف #انقلاب است فلذا باید از تمام ظرفیت ها در تحقق این مهم استفاده نمود.
 و دوم اینکه برخی از مراکز فرماندهی ، سازمان ها و نهاد ها و ... چه در تشخیص اولویت ها و چه در اقدامات مقتضی دچار اختلال و تعطیلی اند و بیش از همه چیز باید  "حُکم" آتش به اختیار به عنوان  تشر و تذکر جدی به آن نهاد ها و مراکز فرماندهی کشور تلقی شود.

پس دیگر ناراحت نباشیم ....برای همه " حُکم" صادر شده است!
شروع کنیم به کار ...بسم الله! عرصه فرهنگ خالی مانده.افسران جنگ نرم حرکت!
بحث،بحثه حکم حکومتیست
هنوز اعتراضات خودمان، دوستانمان،دوستان دوستانمان،به معطل ماندن چند روزه اش را که از یاد نبرده ایم؟؟!!
گفتم بد نباشد زبانِ ما جماعت همیشه تیزو طلبکار، برای فقط یکبار هم که شده کمی خودمان را بگزد و از خودمان طلب کند
اشکالی ندارد، شاید بتواند از خانه نشینی نه چند روزه که شاید چندساله ما هزاران هزار نفر ،در مقابل رهبرمان در پیش چشمانی که منتظر سنجش عیار ولایت مداری ما مدعیان هستند،جلوگیری کند
برخیز که دشمن به دیار آمده امروز/ ای شیردلان!وقت شکار آمده امروز

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.