به گزارش رویش نیوز، متاسفانه جنگ روانی در فضای انتخاباتی شهر اصفهان وارد مرحله جدیدی شده است. پس از تخریب و سوزاندن تعداد قابل توجهی از بنرهای شهری و بین شهری به خصوص بنرهای جناب آقای دکتر رییسی، از شب گذشته گروه هایی در شهر تلاش دارند تا با استفاده از روش های نازیبا  تبليغاتی تخریب گونه از  آقای رییسی را در شهر پخش کنند.
این گروه ها شبانه با استفاده از اسپری رنگ در مکان های شهری شروع به شعار نویسی هایی کرده اند که عموما با تخریب دیگر رقبا همراه است.
گاهی این دیوار نویسی ها در کنار مکان های مخصوص تبلیغات که انفاقا خالی هم هستند، نگاشته شده است.

نمونه‌ای از این بی‌اخلاقی‌ها را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده کنید:

از آنجایی که ستاد آقای رییسی بشدت خود را ملزم  به رعایت مسائل اخلاقی می داند و این مساله در روش، برنامه ها و کردار مسئولان و یاوران ستاد مشهود است، لذا به اطلاع هموطنان می رساند، کلیشه های مخصوص ستاد آقای رییسی به شکل زیر بوده و مابقی کلیشه ها مرتبط با این ستاد نیست.

نمونه‌ی این تبلیغات و کلیشه‌ها را می‌توانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید:

 

شایان ذکر است، اعضای ستاد حجت الاسلام رئیسی در استان اصفهان پس از اطلاع از این بی اخلاقی‌ها اقدام به پاکسازی اموال عمومی و دیوارهای همشهریان عزیز نموده اند که در زیر نمونه ای از این اقدامات را مشاهده می‌کنید:

ستاد حجت‌الاسلام رئیسی در اصفهان، از کلیه همشهریان عزیز استدعا  دارد در صورت مشاهده این اقدامات، آدرس آن مکان را در ذیل این مطلب و در قسمت نظرات قرار دهند یا از طریق کانال ارتباطی ستاد اصفهان اطلاع دهید تا گروه پاکسازی به آن مکان اعزام شوند.

افزودن نظر

captcha