نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری:
توانایی ایستادگی در برابر فساد اقتصادی شاخص انتخاب اصلح
پنجشنبه 14 اردیبهشت 1396, 13:01

 

آیت الله مهدوی گفت: مردم ملاحظه کنند که اگر در زبان نامزدی دفاع از اصولگرایی و اصلاح طلبی است، به او رای ندهند، مردم به کسانی رای بدهند که همه مردم ایران را تحت چتر خود قرار بدهد و ایستادگی در برابر فساد و رانت آنها در مقام عمل ثابت شده است.

به گزارش رویش نیوز به نقل از مباحث، آیت الله سید ابوالحسن مهدوی در جمع خبرنگاران درباره تبیین شاخصه های انتخاب اصلح برای دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اظهار کرد: یکی از مهمترین شاخصه های انتخاب اصلح از میان ۶ نامزد فعلی تایید صلاحیت شده از سوی شورای نگهبان، تونایی خدمت است.

وی با بیان اینکه تعریف ما از خدمت مسئولین به مردم، خدمت به دین  و قشر محروم جامعه است،گفت: خدمت را کسانی که هنوز عملکرد قابل قبولی در برابر قاچاق کالا نداشته اند و چه بسا اهمال و سستی هم در برابر تغییر مسئولین گمرک می کنند، نمی توانند بکنند،

ما شاهدیم طبق آمارها ۹۰ درصد کالاهایی که از ترکیه وارد کشور می شود قاچاق است، این بدان معنی است که رئیس گمرک آنجا همراه با قاچاقچیان است، چطور دولت مردان این امر واضح را متوجه  نمی شود، مردم چنین موضوعی را متوجه می کنند.

مردم به خیلی از مشکلات و فسادها و رانت ها آگاهی دارند، حقوق های نجومی که هر چه هم گفته شد صدایی به جایی نرسید و تغییر و برخوردی هم از ناحیه مسئولین مربوطه دولتی دیده نشده، این برخلاف خدمت است.

مردم باید ببینند چه کسی از میان ۶ نامزد فعلی توانایی ایستادگی در برابر  فساد و رانت اقتصادی را دارند، کسانی در این میان نامزدهای فعلی  هستند که صراحتا دم از جریان اصطلاحات میزند، گویی این افراد حداقل ۱۰ سال از کشور عقب هستند.

رهبر معظم انقلاب حدود ۱۰ سال پیش گفتند نه اصلاحات و نه اصولگرایی را مطرح کنید، هرکسی خواهان خدمت به جامعه و مردم است، صادقانه  و انقلابی قدم در مسیر بگذارد.

اصلاح طلبی و اصولگرایی و قراردادن این دو جریان مقابل هم سخنی است که آمریکایی ها در دهان ما قرار دادند،  باید چنین بحث هایی را کنار بگذاریم، ما امروز نه اصلاح طلب هستیم و نه اصولگرایی، مردم ملاحظه کنند که اگر در زبان نامزدی دفاع از اصولگرایی و اصلاح طلبی است، به او رای ندهند، مردم به کسانی رای بدهند که همه مردم ایران را تحت چتر خود قرار بدهد

ما با اعتمادی که مردم داریم و بصیرتی که ملت ایران دارند، طبق فرموده رهبری، مردمی که شک و شبهه ای دارند و یا در تشخیص مانده اند، از اهل خبره و کارشناس مشورت بگیرید و از نظر های آنها استفاده کنید تا به انتخاب اصلح برسید.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.