آمده‌ام تا کمک کنم برای ایجاد جنبشی در جامعه
چهارشنبه 13 اردیبهشت 1396, 13:57

 

محمود رضوی درباره انتخاب فرد اصلح ریاست جمهوری در یادداشتی جدید اظهاراتی را عنوان کرد و گفت: آمده‌ام تا کمک کنم برای ایجاد جنبشی در جامعه که منجر به تحول اقتصادی شود.

به گزارش رویش نیوز سیدمحمود رضوی تهیه‌کننده «ماجرای نیمرزو» و مدیر تبلیغات ستاد محمدباقر قالیباف در اظهارنظری جدید متنی را در صفحه شخصی خود منتشر کرد که متن آن را در زیر می‌خوانید:

«تقریبا دیگر کسی نیست که نداند این روزها درکنار یک قهرمان هستم، قهرمانی که بیش از ٤ دهه از عمر خود را وقف این مرز و بوم کرده است. اما در فضای بیش از حد سیاسی سالهای اخیر عده‌ای در تلاش بوده و هستند تا با غبار مرگبار سیاست خدمات او را برای مردم خیانت تصویر کنند، اما او آمده تا مثل روزهای دفاع مجاهدانه پای مردم میهن بایستد و به جای جان، آبرو آورده است. همه میدانیم که این چند روز نیز میگذرد و تمام می‌شود، اما چیزی که ما در تاریخ به یادگار می‌گذاریم رفتار ما نسبت به قهرمانان ملی خودمان است. او آمده است تا پژواک صدای 96 درصد مردم باشد و از 4 درصدی بگوید که در این سالها اجازه تنفس را از من و شما گرفته‌اند، نباید اجازه دهیم که صدای ما را خفه کنند.
 

من هم همچون تک تک شما مردم آمده‌ام تا کمک کنم برای ایجاد جنبشی در جامعه، انقلابی که منجر به تحول اقتصادی بشود تا همه مردم این تغییر و تحول را در زندگی خود حس کنند. عالمانه و با تمام وجود پا به این عرصه گذاشته‌ام و هجمه‌های این روزها تاثیری در تصمیمم که کمک برای تحقق دولت مردم است، نخواهد گذاشت ان شاء الله.
 

و اما عکس، در همه این فشارهای کاری انتخابات و فضاسازی‌های رسانه‌ای، یاد شعری از استاد محمدعلی بهمنی افتادم و به خاطر آن شعر این عکس را انتخاب کردم.
 

گاهی دلم برای خودم تنگ می‌شود
وقتی حضور آینه کمرنگ می‌شود
وقتی میانه­‌ی بلوا سکوت دوست،
در جان گوش­های کَرَم زنگ می­‌شود
گاهی که از پس تکرار بی­‌سود لحظه‌ها،
نجوای کوچیدن از قفس آهنگ می­‌شود
این­جا نه جای ماندن خوبان راستگوست
هرکس که دم زند ز حق آونگ می­‌شود
نفرین بر این زمانه که در چرخ روزگار،
هر لحظه صد خیانت و نیرنگ می­‌شود
در دست­های آلوده انسان قرن ما
برگ برگ تاریخ پر از ننگ می‌شود
وقتی که سخت غرقه­‌ام در این سیر قهقرا
آری، دلم برای خودم تنگ می­‌شود….

 

ایمان دارم که راه نجات کشور ، دولت مردم با دکتر محمدباقر قالیباف است و امید دارم همه با هم بگوییم : "ما بر این قرار می‌مانیم"

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.