بیانیه جامعه‌ اسلامی دانشگاه‌ اصفهان و علوم پزشکی در پاسخ به هتک‌ حرمت ستادهای‌ انتخاباتی
دوشنبه 11 اردیبهشت 1396, 10:52

 

به گزارش رویش نیوز تشکل جامعه اسلامی دانشگاه های اصفهان و علوم پزشکی در پاسخ به هتک حرمت ستادهای انتخاباتی رئیس جمهور به مقدسات ملت بیانیه ای منتشر کرده است که متن آن به شرح زیر است:

ان الذین یوذون الله و رسوله لعنهم الله فی الدنیا و الآخره و اعد لهم عذابا مهینا

هتک حرمت های پیاپی جریان اصلاحات و عمال آن به مقدسات، قلب ملت غیور و متدین ایران را به درد آورده است. به دنبال حرکت های سلمان رشدی مآبانه ی کودتا چیان در عاشورای 88 و پای کوبی در روز عزای سیدالشهدا، و تلاش بر برگزاری کنسرت در مشهد و اعتقاد آقای مطهری به اینکه چیزی به نام حریم امام رضا وجود ندارد و اگر امام رضا هم بود پای کنسرت می نشست، این بار هتاکی های ستادهای تبلیغاتی آقای رئیس جمهوردر شهرهای مختلف. هتک حرمت به ساحت مقدس هشتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت، و هتک حرمت به محضر فرزندان ملت، شهدای مدافع حرم.

نطقی که در روز افتتاح ستاد آقای روحانی در ایلام ایراد گشت با این مضمون که (امام رضا مرد حسابی مگر شما فقط امام هشتم اصول گریان هستی؟ پس ما اصلاح طلبان چه؟ پس ما امام هشتم نداشته باشیم؟) افاضاتی است که مردم را آزرده خاطر ساخته.

و مصیبت بارتر از همه آن که این هتاکی ها از جانب افرادی صورت گرفته است که 4 سال ادعای دین داری و حرکت در مسیر ولایت داشته و خواسته اند مشکلات ملت را رفع کنند. در حالی که آنقدر از مردم دور افتاده اند که پی نبردند حفظ ارزش های دینی همچنان مهم ترین دغدغه ی این ملت است. و آن قدر غرق در بازی قدرت شده اند که در تشخیص اینکه چه اقدامات و سخنانی برای آنان رای آورتر است دچار اشتباه شده اند.

 دست به دامن کدامین افراد شده اید و به چه قیمت می خواهید مجددا به قدرت بازگردید؟ ما دانشجویان _نمایندگان ملت_ خواهان دستگیری و مجازات چنین هتاکانی هستیم. هرچند با وجود پیشینه ی سیاه و ظلمانی اصلاح طلبان در اهانت به ساحت حضرات ائمه ی معصومین و روند سازشکاری که از دولت مشاهده شده است، انتظار برخورد کردن با چنین مواردی به دور از واقعیت به نظر می رسد. دولتی که رئیس آن معتقد است دین دست ما را باز گذاشته است و ستادی که مسئولان آن را مفسدین کلان اقتصادی همچون کرباسچی تشکیل می دهند. شخصی که در اصفهان با بی اعتقادی کامل به ارزشمندی مجاهدت ملت شهید پرور ایران و شهدای مدافع حرم عمل آنان را صرفا پول دادن و اسلحه خریدن و کشتن و زدن تلقی کرده و مدعی است میتواند با دیپلماسی مشکل سوریه را حل کند.

کدامین مشکل را تا کنون با دیپلماسی حل کرده اید؟ آیا جز این است که هر بار پای دیپلماسی غرب زده ی آفت زده ی شما به میان آمده مشکلی بر مشکلات افزوده است؟

مردم هوشمند ما به تاسی از فرمایشات رهبر خود این بار از ورود افرادی که برای باز کردن گره ها نگاهشان به بیرون از مرزهاست و نیت هایشان به جای خدمت به مردم کسب قدرت است و گمان می کنند وقتی به مسئولیت رسیده اند سایه ی جنگ را از سر کشور رفع کرده اند جلوگیری خواهد نمود. چرا که دیگر تاب تحمل گفتمان اصلاح طلبی، گفتمان افراد بی اعتقاد و معاند نسبت به ارزش های ملت وجود ندارد.

فقطع دابر القوم الذین ظلموا والحمد لله رب العالمین

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.