گزارش تصویری رویش نیوز از اصفهان اردیبهشت/1؛
باغ گلها، تصاویر باورنکردنی از جلوه نمایی اردیبهشت در اصفهان
چهارشنبه 06 اردیبهشت 1396, 12:58

 

دمدمه های اردیبهشت، اصفهان چون شاهزاده ی افسون شده ی افسانه است که طلسمش را شکسته اند و آرام آرام از خواب بیدار می شود. شکوفه های به و بادام، رویاهای پرپر شده ی اویند و بید مجنون، معشوقه ای که زلف های خود را بر او افشانده است.اما بهار جاویدان، در این رنگ ها و نقش های کاشی ها جای دارد؛ بهار منجمد و رمزآلود، چنان که گویی کالبد بنا، مینایی است که روح ایران را در آن حبس کرده اند. (محمدعلی اسلامی ندوشن)

رویش نیوز: اصفهان اردیبهشت قابل توصیف نیست. حجم زیبایی آنقدر زیباست که به هیچ وجه و در هیچ کلامی ای زیبایی ها جا نمی گیرد. زاینده رود روان و پلهایی که زیبایی خود را به این رود زخم خورده هدیه داده اند، خیابان هایی که به واسطه بید مجنون ها و چنارها آفتاب در آن  جایی ندارد و هوای بهاری که زندگی را به جریان می اندازد. اصفهان این روزها بهشت است. بهشتی در اردیبهشت.

مطمئنا این حجم زیبایی در قاب دوربین هم جا نمی شود و هر چه تلاش کنی بازهم گوشه ای از این زیبایی ها از کادر بیرون می زند اما رویش نیوز اردیبهشت امسال در گزارش های تصویری سلسله واری تلاش بر به تصویر کشیدن گوشه ای از زیبایی های اردیبهشت اصفهان دارد. اولین گزارش تصویری که افتخار تقدیم آن به مخاطبان را داریم تصاویری فوق العاده زیبا از باغ گلهای اصفهان است.

 

 

نظرات

- 1111
عجب سروی عجب باغی عجب عشقی عجب نوری
1396-02-07 پاسخ | پاسخ همراه نقل قول | نقل قول

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.