مراسم عزاداری شب شهادت امام کاظم(ع) در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی(ع)
یکشنبه 03 اردیبهشت 1396, 09:23

 

به گزارش رویش نیوز مراسم شب شهادت امام کاظم (علیه السلام) در حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) اصفهان برگزار شد
همزمان با شب شهادت امام کاظم (علیه السلام) حرم مطهر حضرت زینب بنت موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) اصفهان رخت عزا بر تن کرد و برنامه عزاداری و سوگواری در این بارگاه نورانی برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آستان مقدس، زائران و مجاوران درشب شهادت امام موسی بن جعفر(علیهما السلام) به بارگاه ملکوتی دختر بزرگوارش حضرت زینب (علیها السلام) مشرف شدند و در غم مصیبت این امام بزرگوار به سوگ نشستند.
در این مراسم باشکوه که با حضور خیل زائران و مجاوران در حرم مطهر خواهر بزرگوار امام رضا ( علیه السلام ) برگزار شد، حجت الاسلام و المسلمین موسویان به ایراد سخن و سپس مداح و ذاکرخاندان عصمت و طهارت (علیهم السلام) کربلایی سید رضا نریمانی در مصیبت امام کاظم (علیه السلام) به مرثیه خوانی پرداخت.
همچنین در این شب هیئات مذهبی اصفهان گرد هم آمدند و به اقامه عزا در حرم مطهر دختر بزرگوار امام موسی بن جعفر ( علیهم السلام ) پرداختند و از این بارگاه ملکوتی شهادت هفتمین امام شیعیان را به محضر مبارک امام عصر (ارواحنافداه) تسلیت گفتند.
در یایان این مراسم عزاداران امام موسی بن جعفر ( علیهما السلام ) مهمان سفره کریمانه این امام همام بودند.

 

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.