رویش نیوز: 1- ساعت 9:30 صبح آخرین جمعه اولین ماه بهار اعضای تشکل و مهمانان با شور و اشتیاق آماده شروع مراسم بودند.تنفس با قرآن با قرائت آیه یا ایها الذین امنوا الصبرو و صابروا و رابطوا و اتقو الله... بسیار دل انگیز شده بود. ثبت نام احمدی نژاد و تحولات اخیر انتخابات ریاست جمهوری اشتیاق حاضرین را جهت شنیدن اخبار و تحلیل های وزیر سابق اطلاعات بیشتر کرده بود.


2-  حضور بیش از 250 نفر از نسل های اول و دوم و سوم انقلاب در مراسم در کنار یکدیگر بر شکوه و حلاوت مراسم افزوده بود. پیشگامان انقلاب در کنار بچه های رویش های انقلاب که همدل و همزبان آماده کمک به پیشرفت کشور و انقلاب بودند بسیار دیدنی بود. حضور بسیاری از شخصیت های سیاسی و فرهنگی استان از جمله  رییس ائمه جماعات استان، رییس و تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر، دبیران جمعیت ايثارگران، جبهه پایداری، جامعه  مبلغین دولت اسلامی، جمعیت رهپویان،  جامعه اسلامی ورزشکاران و تعدادی از اعضای شورای مرکزی جمعیت موتلفه ، جامعه اسلامی مهندسین، کانون تمدن و اندیشه،  هیئت ابناء الامام،  شورای مرکزی جمنا،  رییس هیئت مدیره خانه انقلاب ، رییس ستاد حجت الاسلام رییسی در اصفهان و...این جلسه را به جلوه ای از وحدت و انسجام دلسوزان انقلاب تبدیل کرده بود.


3-  تعدادی زیادی از اعضای تشکل که برای ادامه تحصیل در خارج از کشور بسر میبرند یا ساکن شهر دیگری شده اند با ارسال پیامهای گوناگون از اینکه نتوانسته بودند در جلسه حضور یابند ابراز تاسف کرده و همکاری خود با تشکل را اعلام نمودند.
4-  در ابتدای برنامه کلیپ جالبی از صحبت های مقام معظم رهبری در دیدار یکی از جانبازان پخش شد که می گوید آقا چیزی بگویید تا دلمان آرام شود، شما خیلی زجر میکشید، حرفتان را گوش نميدهند... آقا در جوابش فرمودند:
" 40 سال از انقلاب تقریباً گذشته، توقع بوده که دیگه اینها (کسانی که مجاهدت فرهنگی میکنند) نباشند، اما شما می بینید رویش همین طور پشت سر رویش می آید جلو، اینها شوخیه؟! ... اینها همه اراده الهی است ما کسی نیستیم... من آرامش دارم ... بعضی ها می آیند می گویند ما دلمان برای شما خون است و از این حرفها، می گویم بیخود! من راحتم. من دارم حرکت میکنم. من دارم حرکت را می بینم. برای من روشن است که چه اتفاقی دارد در کشور می افتد. بله البته دشمنی هست، مخالفت هست. اگر نبود باید تعجب می کردیم."


5-  حجت الاسلام مصلحی وزیر سابق اطلاعات که مهمان ویژه مراسم بود به بیان تحلیل فضای فعلی کشور پرداخت و گفت دشمن برنامه های مختلفی را برای مردم، نخبگان و مسئولین اجرا می‌کند تا بتواند با انقلاب مقابله کند. نقطه اوج این صحبتها قسمتی بود که وی گفت یک فتنه خوارجی در راه است که با فتنه های گذشته متفاوت است. نیروهایی که دل در گرو انقلاب دارند باید خیلی مراقبت کنند. در چند روز گذشته می بینید که برخی چیزها زیر پا گذاشته شد و الحمدالله باب توجیه هم که باز است... یکی از دوستان به صورت خصوصی از وی در مورد احتمال رد صلاحیت احمدی نژاد پرسید که وی گفت هنوز معلوم نیست. همه چیز به نظر اعضای شورای نگهبان بستگی دارد و آنها تحت فشار و توصیه کسی قرار نمیگیرند و طبق مر قانون عمل خواهند کرد.


6-   پس از پایان صحبت های وی مجمع عمومی تشکل با حضور نماینده فرمانداری برگزار گردید و اساسنامه و مرامنامه تشکل به تصویب اعضای تشکل رسید. سپس 15 نفر کاندیداهای شورای مرکزی 4 نفر جهت بازرسین تشکل به معرفی خود پرداختند که  بین آنها 7 نفر جهت شورای مرکزی و 3 نفر به عنوان  بازرسین تشکل انتخاب شدند.عکس یادگاری دسته جمعی پایان بخش مراسم بود...
به امید روزی که این تلاش ها منجر به کارآمدتر شدن نظام و حل مشکلات واقعی مردم شود...

افزودن نظر

captcha
  • پربیننده‌ترین
  • مطلب دیگری نیست