صبح امروز نخستین کنگره رسمی تشکل رویش نیروهای انقلاب، با حضور اعضای این تشکل و تعدادی از  نخبگان سیاسی و فرهنگی انقلابی شهر اصفهان با شعار «نگاه آرمانی، تشکل انقلابی،  حرکت جهادی» برگزار شد.

به گزارش رویش نیوز دکتر یزدیان، دبیر تشکل رویش نیروهای انقلاب در این کنگره گفت: جمعی از فعالین دانشجویی و حوزوی اصفهان در سال های پس از 76 به علت عدم وجود مجموعه‌ای که بتواند آرمان های آنها را پیگیری کند، دور هم جمع شدند و تشکل رویش را برپا کردند و تجربه های موفقی در انتخابات مجلس هفتم و دوره دوم شورای اسلامی شهر به دست آوردند. امروز تشکل رویش بیش از 200 عضو دارد که اغلب آن ها فارغ التحصیلان دانشگاه‌های مطرح کشور و سطوح عالی حوزه می‌باشند.

وی افزود: در سال 87 اساسنامه و مرامنامه فعالیت تشکل به تصویب اعضا رسید. در سال های گذشته 2 کنگره غیر رسمی برگزار کرده بودیم که پس از کنگره ی دوم اعضا به این نتیجه رسیدند برای قوام پیدا کردن تشکل نیاز به اخذ مجوز رسمی است لذا به دنبال کسب مجوز از وزارت کشور رفتیم و پس از 2 سال پیگیری و تلاش موفق به دریافت مجوز حزب با عنوان «جمعیت رویش نیروهای انقلاب» شدیم و امروز اولین کنگره رسمی تشکل رویش نیروهای انقلاب است.

دکتر حامد یزدیان همچنین ثبت رسمی تشکل، برگزاری بیش از 70 جلسه داخلی، برگزاری جلسات عمومی متعدد با موضوعات مسائل منطقه‌ای، سیاست خارجی و برجام، مسائل اقتصادی و ......، فعالیت سایت تحلیلی خبری رویش نیوز و برگزاری جلسات خانوادگی اعضای تشکل را از فعالیت های تشکل رویش نیروهای انقلاب برشمرد.

دبیرکل تشکل رویش نیروهای انقلاب با اشاره به 2 حرکت مهم این تشکل، گفت: راه اندازی فعالیت اقتصادی و عمرانی تحت عنوان مجموعه ساختمانی حریر در راستای درآمدزایی برای تشکیلات و همچنین ایجاد قرارگاه علمی-فناوری شهید چمران، دو حرکت مهم تشکل رویش است که ان‌شاءالله ثمرات آن را در آینده خواهیم دید.

دکتر یزدیان در خصوص فعالیت های انتخاباتی تشکل رویش نیز گفت: تشکل رویش برای فعالیت و تاثیرگذاری در انتخابات امسال در قرارگاه انتخاباتی نجبا (نبوغ جمعی و باور انقلابی) شرکت کرده است و امیدواریم در انتخابات های پیش رو بتوانیم عملکرد موفقی داشته باشیم.

دبیر تشکل رویش نیروهای انقلاب در پایان ابراز داشت: با توجه به ضعف عملکردی دولت فعلی، امیدواریم در انتخابات ریاست جمهوری امسال، شاهد تشکیل یک دولت با نگاه انقلابی و نه نگاه های لیبرالی و التقاطی باشیم. مجلس نیز دچار رخوت و رکود شده است که امیدواریم در مجلس نیز نگاه انقلابی حاکم شود. در شورای شهر نیز به افراد انقلابی با برنامه برای اداره شهر نیازمندیم.

افزودن نظر

captcha