گلایه آیت الله طباطبایی از تغییر فرماندار
دوشنبه 09 اسفند 1395, 14:21

 

حضرت آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان در مراسم تودیع و معارفه فرماندار اصفهان اظهار داشت: از امام معصوم پرسیدند: از کجا بفهمیم که فردی عادل هست یا نیست و حضرت جواب می دهند که از مردم محل بپرسید که اگر می گویند که جز خیر از او ندیدیم یعنی عادل است. من در رابطه با آقای کفیل می گویم که جز خیر از ایشان ندیدم.

به گزارش رویش نیوز، امام جمعه اصفهان خاطر نشان کرد: هیچ کدام از مسئولین اصفهان با این تعویض در این برهه راضی نبودند. حالا یک تصمیمی گرفتند انشالله خیر است. من از آقای کفیل تشکر می کنم و همانطور که گفتند ایشان 5 یا شش انتخابات را با آرامش و بدون هیچ سر و صدا به خوبی اداره کردند. مشکلات آب منطقه را تا جایی که توانستند مدیریت کردند و با کشاورزان رابطه خوبی داشتند برای آرام کردن افراد و هیچ نقصی در کار ایشان نبود و من شهادت می دهم غیر از اطاعت از قانون هیچ تخطی نداشتند و عین اعتدال را داشتند که آن را به هم زدند. آقای رضوانی هم خیرالموجودین جانشینان آقای کفیل هستند و امیدواریم راه را ادامه دهند. با توجه به وسعت جمعیتی این حوزه که باید سه فرمانداری داشته باشد.

حضرت آیت الله طباطبایی در پایان نیز به ذکر حدیثی پرداخت و گفت: امام علی(ع) می فرمایند: هر کس چیزی از امور مسلمین راسرپرستی بخواهد بکند و در اتاقش را ببندد و پرده را بیندازد پس این مسئول دائما در لعنت و غضب خدا است تا زمانی که در را باز کند و مشکلات مردم را حل کند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.