ویسی: منتظر پاسخ تیم استقلال برای جذب فرشید باقری هستیم
شنبه 09 بهمن 1395, 08:41

 

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: مذاکراتی را برای جذب فرشید باقری با باشگاه استقلال داشته و نامه‌ای رسمی ارسال کرده‌ایم و منتظر جواب این باشگاه هستیم.

به گزارش رویش نیوز به نقل از تسنیم، عبدالله ویسی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: شناخت خوبی از صنعت نفت‌ آبادان داریم، تیمی که بیرون از خانه زیبا بازی می‌کند، آنها در نیم فصل نخست خیلی خوب بودند ولی ما باید در دیدار فردا نهایت امتیاز را کسب کنیم تا از صدر جدول دور نشویم.

وی در پاسخ به این سوال که چرا روند بردهای سپاهان تکرار نمی‌شود، افزود: در 6 بازی اخیر بسیار خوب بازی کردیم و 6 بازی را نباختیم، سعی ما بر این است تا در خانه امتیاز کسب کنیم و در خارج از خانه به تساوی برسیم اما باید همه تمرکز خودمان را بگذاریم تا فاصله ما بیشتر از بالای جدول نشود به این دلیل که زمان زیادی نداریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره خرید فرشید باقری خاطرنشان کرد: از علی کریمی و فرشید باقری نتیجه قطعی نگرفته‌ایم و نامه رسمی به باشگاه استقلال ارسال کردیم و منتظر پاسخ این تیم هستیم.

ویسی درباره خرید دیگر هافبک تیم استقلال روزبه چشمی تصریح کرد: روزبه چشمی بازیکن خوبی است اما این بازیکن هم مصدومیت دارد هم اینکه این بازیکن با تیمش قرارداد دارد و مذاکره ما با این بازیکن غیراخلاقی است

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.