پایان اکران فیلم‌های«جشنواره عمار»درغزه
چهارشنبه 22 دی 1395, 10:36

 

فیلم های شکارچی شنبه، آنتراکت، مورچه و سلیمان، علمک، تنهای تنهای تنها، ولد، بیت، قناری، مشتی اسماعیل، زمین بازی ما، اهل سنت ایران و شکار طبس مجموعه آثار سینمای انقلاب و جشنواره عمار هستند که در طول 3 روز برگزاری جشنواره عمار در فلسطین به روی پرده رفته اند.
به گزارش رویش نیوز به نقل از رسا، اکران منتخب آثار جشنواره مردمی فیلم عمار و سینمای انقلاب اسلامی که از شنبه در غزه آغاز شده است، امروز به کار خود پایان می‌دهد.
 
بنابر این گزارش، رسانه‌های عربی و جریان مقاومت که اقدام به پوشش مراسم افتتاحیه این جشنواره داشتند، نوشتند: این جشنواره در میانه درگیری‌ها بین محور مقاومت و نیروهای شرور منطقه‌ای با فیلم‌های کوتاه و بلند خود حامل پیام‌های متعددی مبنی بر تقویت ارزش‌های اسلامی و تاکید بر اصول حقیقت جنگ بین امت اسلامی و اسرائیل بود.

سخنران اصلی افتتاحیه اکران آثار سینمای انقلاب اسلامی و جشنواره عمار، محی‌الدین ابودقه نماینده نیروهای صاعقه فلسطین بود که ضمن اعلام تشکر نیروهای مقاومت برای برگزاری این جشنواره گفت: این جشنواره پیام هشیاری و بیداری ملت‌های منطقه را در سایه جنگ حقیقی و جنگ رسانه‌ای دارد؛ چه اینکه جنگ امروز جنگ توپخانه‌ای و موشکی نیست.وی با ارزشمند خواندن نقش ایران در حمایت از ملت و مسئله فلسطین به اسم گروه‌های مقاومت از برگزار‌کنندگان این جشنواره خواست تا این‌گونه فعالیت‌ها را گسترش دهند و با تربیت استعدادهای موجود به رشد و تقویت هنر مقاومت کمک کنند.

گفتنی است، فیلم‌های شکارچی شنبه، آنتراکت، مورچه و سلیمان، علمک، تنهای تنهای تنها، ولد، بیت، قناری، مشتی اسماعیل، زمین بازی ما، اهل سنت ایران و شکار طبس مجموعه آثار سینمای انقلاب و جشنواره عمار هستند که در طول سه روز برگزاری جشنواره عمار در فلسطین به روی پرده رفته‌اند.  
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.