«یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی درحالی آخرین هفته اکران خود را در پیش دارد، که فروش آن در سینماهای سراسر کشور در آستانه دو میلیاردی شدن قرار دارد.
به گزارش مشرق، موسیقی تیتراژ پایانی فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» آخرین ساخته ابوالقاسم طالبی با نام «ای میهنم» و با صدای پرواز همای، خوانند مطرح موسیقی سنتی ایرانی منتشر شد.

شعر، آهنگسازی و خوانندگی این اثر توسط «پرواز همای» انجام شده است. همکاری این خواننده و آهنگساز موسیقی ایرانی با یک اثر سینمایی برای نخستین بار در فیلم سینمایی «یتیم خانه ایران» رخ داد.

«یتیم خانه ایران» به نویسندگی و کارگردانی ابوالقاسم طالبی با بازی علیرام نورایی، فرخ نعمتی، جعفر دهقان، داریوش اسدزاده، بهار محمدپور و علی شادمان درحالی آخرین هفته اکران خود را به سرگروهی سینما آزادی در پیش دارد، که فروش آن در سینماهای سراسر کشور در آستانه دو میلیاردی شدن قرار دارد.
 
 انتشار تیتراژ «یتیم‌خانه‌ایران» با صدای پرواز همای +صوت
سعید جعفرزاده مشهور به «پرواز همای»، همراه با گروه «مستان» که مجموعه‌ای از نوازندگان سازهای ایرانی هستند، سبک تازه‌ای از موسیقی سنتی را ارائه کردند. وی همچنین خواننده گروه ارکسترال به آهنگسازی شهرداد روحانی در آمریکا بوده‌است. او در زمینه هنر آواز، شاگرد اساتیدی همچون فریدون پوررضا، سید کمال الدین عباسی، کریم صالح عظیمی بوده است. همچنین در زمینه شعر و ادبیات فارسی از اساتیدی همچون علیقلی محمودی بختیاری، حبیب نبوی، منصوره ثابت‌زاده، محمود طیاری و اصغر دادبه بهره‌مند شده است.
 
می توانید این صوت تیتراژ را از اینجا دانلود کنید.

افزودن نظر

captcha