بیانیه تشکل رویش نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت 9 دی ماه
پنجشنبه 09 دی 1395, 09:39

 

به گزارش رویش نیوز تشکل رویش نیروهای انقلاب اسلامی به مناسبت سالروز نهم دی ماه بیانیه ای منتشر کرده است که متن کامل آن به شرح زیر است:

صلوات بر محمد و آل محمد(ص) و درود بی‌پایان به ارواح پاک بنیان‌گذار نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و شهدای انقلاب اسلامی و آرزوی طول عمر با عزت رهبر فرزانه انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی امام خامنه‌ای(مدظله العالی) و سلام و درود به ملت شریف ایران که همواره با بصیرت انقلابی خود، از این ودیعه الهی صیانت و محافظت نمودند.

خیزش مردمی نهم دی، حماسه‌ای است خارق‌العاده که بر جریده تاریخ این ملت حق‌طلب ثبت گشته است، این قیام بزرگ نقطه همگرایی آرمان و بصیرت این ملت است و به هر کوردلی که چشم طمع بر این کشور بسته، می‌فهماند که هویت انقلابی و غیرت ایرانی اجازه نمی‌دهد هیچ احدی به کیان مقدس استقلال و آزادی این ملت خللی وارد کند.

نهم دی هشتاد و هشت، ثمر سخن آن پیر بیدار جماران بود که پشتیبانی از ولایت‌فقیه را ضامن بقای نظام می‌دانست و این مردم شریف با هر سلیقه باری دیگر به حمایت از رهبر و انقلاب عزیز خویش برخاستند و این گردنه تاریخی را نیز به سلامت عبور کردند و افسوس که برخی مدعیان خط امام و رهبری علیرغم ان قیام ملی، هنوز هم سکوت پیشه کردند و مرز خود را با آشوبگران و فتنه گران روشن نساخته‌اند، آنان که هنوز باور ندارند آن دست دسیسه گر سبز از پیکر نحس دشمنان قسم خورده این ملت در آمده و هدفشان نیست مگر سقوط این نظام اسلامی و تجزیه این خاک مقدس.

این مردم عاشورایی هرگز خون‌های به ناحق ریخته شده در خیابان‌های هشتاد و هشت و هتک عزای حسینی و خسارات وارده به کشور عزیزمان را از یاد نمی‌برند و تا ابد مسئولیت آن تلاطم را به دوش کسانی می‌دانند که شعله توهم تقلب را روشن کردند. آتشی برای قدرت‌طلبی عده‌ای بی‌تدبیر و نافهم که حلاوت حضور 85 درصدی ملت در پای صندوق‌های رأی به کامشان تلخ شد و خساراتی گران و جبران‌ناپذیر بر این ملت تحمیل نمودند. ضربه‌های اقتصادی در بازارهای داخلی و خارجی، تخریب آبروی کشور در جهان، تشدید تحریم‌های ظالمانه علیه ملت ایران و ده‌ها آسیب دیگر در حوزه‌های ملی و بین‌المللی نتایج این بلای پلید بود.

و افسوس ما از آن است که پس از هفت سال، برخی از بانیان و حامیان آن حادثه شوم در مناصب و مصادر دولتی مدعی خدمت هستند درحالی‌که عدم کفایت‌شان بر آحاد ملت محسوس شده است. مسئولینی که سعی دارند از آن آشوب سنگین تصویر یک اعتراض ساده و منطقی بسازند و حقیقت آن خیانت را از ذهن مردم محو سازند و با پیگیری آزادی سران فتنه درصدد تبرئه و آزادی آن خائنان به این ملت هستند.

منتخبان و معتمدان مردم در مجلس شورای اسلامی مد نظر داشته باشند رأی اعتماد به افرادی که در کوره فتنه عیار خود را عیان ساخته اند و نالایقی و کوته‌نظری‌شان بر همگان به اثبات رسیده، ازنظر یاران بصیر انقلاب فراموش نخواهد شد.

به ریاست محترم جمهور و دولت یازدهم یادآور می‌شود با تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در خصوص مرزبندی صریح با جریان فتنه انتظار می‌بود، دولت مدعی اعتدال از عوامل مؤثر در فتنه برائت بجوید نه آنکه آنان به را مناصب مهم و حساس بگمارد.

از ریاست معزز قوه قضائیه درخواست می‌شود ضمن برگزاری دادگاه علنی سران فتنه و رسیدگی شفاف به این پرونده، فرجام مسببین و عاملان اصلی این فاجعه دردناک را مطابق عدل علوی مشخص نموده و با فتنه گران جدید نیز قاطعانه برخورد نماید.

تشکل رویش نیروهای انقلاب اسلامی با بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید دارد که جمهوری اسلامی برای فتح قله‌های تعالی و پیشرفت و اتصال این نهضت به حکومت جهانی حضرت ولیعصر(عج) روزهایی سخت در پیش دارد. روزهایی که برای گذر از لحظات سخت و نفس‌گیر آن باید به اسلحه صبر و بصیرت در تبعیت از ولایت مجهز بود

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.