فولادگر:
آقای رئیس‌جمهور! لطفاً سعه‌صدرتان را دربرابر منتقدین افزایش دهید
سه شنبه 07 دی 1395, 09:23

 

نماینده مردم اصفهان در مجلس گفت: از دولت می‌خواهیم در چارچوب حقوق شهروندی کمی سعه صدرش را در مقابل منتقدین بالا ببرد چراکه این مسئله نیز جزء حقوق شهوندی محسوب می‌شود.

به گزارش رویش نیوز حمیدرضا فولادگر نماینده مردم اصفهان در مجلس در گفت‌وگو با دانشجو، با اشاره به منشور حقوق شهروندی که به‌تازگی رئیس‌جمهور از آن رونمایی کرده است، اظهار داشت: اینگونه منشورها بیشتر جنبه سندی دارند. مانند سند توسعه صنعتی یا سند توسعه‌ای بخش تعاون.
وی افزود: در حقیقت این منشور مبانی حقوق شهروندی مبتنی بر قانون اساسی است که البته باید در عمل محقق شود. مردم حقوقی دارند که این حقوق به صورت مشخص در قانون اساسی آمده است. حقی که مردم به گردن دولت و حکومت دارند و باید انجام شود.
فولادگر بابیان اینکه اشکالی ندارد که دولت این‌گونه منشورها را در برنامه‌هایش اعلام کند، تصریح کرد: البته در شرایط کنونی اولویت اصلی ما این مسئله نیست. اگر امروز از مردم درباره اهم اولویت‌هایشان نظرسنجی کنید می‌بینید که اکثر مشکلات آنها اشتغال و موضوعات معیشتی است.
نماینده مردم اصفهان در پایان خاطرنشان کرد: همچنین از دولت می‌خواهیم در چارچوب حقوق شهروندی کمی سعه‌صدرش را در مقابل منتقدین خود بالا ببرد چراکه این مسئله نیز جزء حقوق شهروندی محسوب می‌شود.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.