آغازاکران فیلم‌های هفتمین جشنواره مردمی عمار در اصفهان
جمعه 26 آذر 1395, 11:03

 

دبیر هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در استان اصفهان گفت: توزیع و اکران محصولات هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار در اصفهان آغاز شده است.

به گزارش رویش نیوز معین مومنیان در گفت‌وگو با تسنیم درباره آغاز اکران فیلم‌های هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار اظهار داشت: در هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار مشارکت مردمی در بخش «فیلم»، «فیلمنامه»، «نقد، پژوهش و مقالات سینمایی» قابل توجه بوده و پیشرفت زیادی داشته که این نشانگر دیده شدن فیلم‌های جشنواره مردمی عمار در میان عموم جامعه است.

وی افزود: مردمی بودن فیلم‌های جشنواره عمار و همچنین موضوعاتی مانند اقتصاد مقاومتی، سبک زندگی، بیداری اسلامی، مدافعان حرم و انقلاب اسلامی که برآمده از جامعه است سبب شده که این فیلم‌ها در محروم‌ترین مناطق اصفهان با بازخورد مثبت عموم روبرو شود.

دبیر جشنواره مردمی فیلم عمار در اصفهان گفت: زمان اکران عمومی فیلم‌ها همزمان با سالروز قیام حماسی مردم در نهم دی ماه، روز "بصیرت و میثاق امت با ولایت" است و در حال حاضر دبیرخانه جشنواره در حال توزیع فیلم‌ها در شهرستان است، همچنین رابط‌های شهرستان‌های استان اصفهان در حال برنامه‌ریزی برای اکران بهتر فیلم‌های جشنواره هستند.

وی در ارتباط با شرایط اکران فیلم‌ها گفت: همه افراد می‌توانند فیلم‌های جشنواره را در جمع‌های عمومی مانند مدرسه، دانشگاه، مدرسه علمیه، حسینیه، مسجد و جمع‌های خانوادگی اکران کنند، فقط باید به این نکته توجه داشته باشند که استفاده شخصی تحت هیچ عنوان از فیلم‌ها مشروع نبوده و این فیلم‌ها تنها برای پخش در جمع قابل اکران است.

مومنیان در ادامه افزود: داوطلبانی که تمایل برای اکران عمومی این فیلم‌ها را دارند می‌توانند، این فیلم‌ها را به صورت رایگان از رابط‌های شهرستانی که نام و شماره آن‌ها در سایت جشنواره عمار قرار دارد، دریافت کنند و همچنین می‌توانند با مراجعه به سایت جشنواره عمار اصفهان اطلاعات تکمیلی را مشاهده کنند.

دبیر هفتمین جشنواره مردمی فیلم عمار اصفهان گفت: امسال برنامه‌های متفاوتی برای اکران عمومی جشنواره در نظر گرفته شده است، که از مهمترین آن‌ها می‌توان به اکران اختصاصی ویژه اصحاب رسانه و همچنین برپایی نمایشگاه کتاب با هدف ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی در بین عموم جامعه در کنار اکران‌های عمومی اشاره کرد.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.