وضعیت "عقیلی" در حال رسیدگی
پنجشنبه 25 آذر 1395, 08:23

 

مدیرعامل باشگاه سپاهان درباره مذاکره ویسی و سروش رفیعی در شهر تبریز، گفت: ویسی در این رابطه با من صحبتی نداشته، از خود او سؤال کنید.

به گزارش رویش نیوز محسن طاهری در گفت‌وگو با تسنیم درباره شرایط تیم سپاهان قبل از دیدار با تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: خوشبختانه بازیکنان تیم از لحاظ آمادگی در شرایط مطلوبی به سر می‌برند و امیدواریم بازی خوبی را مقابل تراکتورسازی پشت سر بگذاریم.

وی درباره گزینه‌های مد نظر تیم سپاهان که از آن‌ها برای نقل‌وانتقالات نیم فصل نام برده می‌شود، تصریح کرد: تا به حال با هیچ بازیکنی برای نقل و انتقالات نیم فصل مذاکره نداشته‌ایم و جذب بازیکن از سوی سرمربی تیم به باشگاه اعلام می‌شود.

مدیرعامل باشگاه سپاهان بیان کرد: با توجه به لیستی که ویسی به ما اعلام می‌کند به سراغ بازیکنان رفته و مذاکره را با آن‌ها آغاز خواهیم کرد.

وی درباره مذاکره ویسی و سروش رفیعی در شهر تبریز، گفت: ویسی در این رابطه با من صحبتی نداشته و بهتر است از خود او سؤال کنید.

طاهری درباره آخرین وضعیت هادی عقیلی، بیان کرد: مسئولان امور حقوقی باشگاه در حال رسیدگی به وضعیت هادی هستند و وضعیت وی هنوز مشخص نیست.

وی درباره اقدام باشگاه سپاهان برای برگزاری بازی خداحافظی برای محرم نویدکیا، اظهار داشت: به محرم اعلام کرده‌ایم که یک دیدار که در ﺷﺃن وی باشد برای او برگزار می‌کنیم و نویدکیا نیز با این درخواست موافقت کرده است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.