دولت طرح اشتغال را به مجلس ارائه کند
سه شنبه 23 آذر 1395, 13:44

 

نماینده تهران در مجلس گفت: امیدوارم دولت به موضوع کمیسیون ویژه حمایت از تولید نگاه و توجه کرده و طرح اشتغال را امسال به مجلس تقدیم کند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران و عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی پیش از پایان نشست علنی امروز (سه‌شنبه) پارلمان در تذکری شفاهی اظهار داشت: متأسفانه تذکرات نمایندگان بر اساس لیست شنیده نمی‌شود که قطعاً هیأت رئیسه مجلس باید در این عرصه با عدالت رفتار کند.

وی همچنین با تبریک آزادسازی حلب سوریه، با استناد به اصل 28 قانون اساسی گفت: خوشبختانه امروز مجلس تصمیم مهمی گرفت که آن ایجاد کمیسیون اشتغال و حمایت تولید بود؛ حال دولت بر اساس اصل 28 قانون اساسی موظف است با رعایت نیازهای جامعه امکان اشتغال افراد را فراهم کند.

کواکبیان تصریح کرد: امیدوارم دولت به موضوع کمیسیون ویژه حمایت از تولید نگاه و توجه کرده و طرح اشتغال را در سال جاری به مجلس ارسال کند.

وی در پایان در تذکری با استناد به ماده 28 آیین‌نامه داخلی مجلس خاطرنشان کرد: برخی از وزرا به تذکرات نمایندگان بی‌اعتنایی می‌کنند، بنده 3 ماه پیش به وزیر راه تذکری را در رابطه با لزوم تشکیل سریع شورای ساماندهی پایتخت داده‌ام، اما متأسفانه تاکنون هیچ توجهی به این مسئله نشده است.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.