عضویت رایگان کتابخانه های عمومی اصفهان در 23 آذر
دوشنبه 22 آذر 1395, 14:24

 

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان گفت: همزمان با هفته وحدت و میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)  کتابخانه عمومی در سراسر استان اصفهان طرح عضویت رایگان را اجرایی خواهند کرد.
به گزارش رویش نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان اصفهان، امیر هلاکویی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد: با توجه به  استقبال جوانان و نوجوانان از کتابخانه های عمومی در طول سال، طرح عضویت رایگان به همین مناسبت به مدت یک روز(سه شنبه 23آذرماه) در کلیه کتابخانه های عمومی اصفهان اجرایی می شود.
 وی در ادامه ضمن اظهار امیدواری از استقبال شهروندان از اجرای این طرح در اصفهان گفت: عرضه و نمایش دستاوردها و خدمات نوین در کتابخانه های عمومی و نیز در اختیار قرار دادن منابع مفید کتابخانه های عمومی یکی از مهمترین اهداف کتابخانه ها در این رویداد مهم فرهنگی است که در این روز از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برای علاقمندان به کتاب و کتابخوانی در نظر گرفته است.
هلاکویی همچنین با اشاره به 25 آذرماه روز پژوهش، کتابخانه های عمومی را بهترین مکان برای انجام فعالیت های پژوهشی و استفاده از امکانات این محیط فرهنگی برشمرد و اظهار داشت: امروز در کتابخانه های عمومی علاوه بر ایجاد فضای مناسب و استاندارد برای مطالعه، با راه اندازی بخش ویژه خدمات رایانه ای و نیز بخش مرجع غنی، بستر های رشد علمی و نیز اطلاعاتی اعضا و علاقمندان براحتی امکانپذیر شده است.
مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در پایان از کلیه علاقمندان به مطالعه و کتابخوانی دعوت کرد از فرصت ایجاد شده برای عضویت در کتابخانه های عمومی بهره مند شوند.  گفتنی است 300 باب کتابخانه عمومی در استان اصفهان هم اکنون بالغ بر 200 هزار نفر عضو فعال دارد.
 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.