علاقه مندم واکنش مردم عراق به بادیگارد را ببینم
یکشنبه 14 آذر 1395, 12:05

 

حاتمی‌کیا گفت: بسیار خرسندم از این که «بادیگارد» به کشور عراق آمده دلم می‌خواهد واکنش مردم عراق نسبت به فیلم را ببینم و امیدوارم آنها از این فیلم استقبال کنند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از فارس، هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم بغداد با شرکت 1750 فیلم از کشورهای مختلف با نمایش فیلم سینمایی «بادیگارد» شب گذشته 13 آذرماه رسماً کار خود را آغاز کرد.

در این مراسم که با حضور نمایندگان سفارت های فرانسه، هلند، امریکا و تعدادی از هنرمندان و مسئولان تشکل های فرهنگی هنری کشور عراق در شهر بغداد برگزار شد، ابراهیم حاتمی کیا که با همکاری رایزن فرهنگی جمهوری اسلامی ایران در عراق در این مراسم حضور یافته بود، ضمن ابراز خوشحالی از حضور جدیدترین ساخته اش در کشور عراق، گفت: «بسیار خرسندم از این که بادیگارد به کشور عراق آمده. من تابحال 18 فیلم ساخته ام که در جشنواره های مختلف داخلی و بین المللی حضور داشته اند، اکنون نیز دلم می خواهد واکنش مردم عراق نسبت به بادیگارد را ببینم و امیدوارم آنها از این فیلم استقبال کنند.»

در خاتمه این مراسم نیز فیلم سینمایی بادیگارد به نمایش در آمد که با استقبال حضار در مراسم روبرو شد.

گفتنی است هشتمین جشنواره بین المللی فیلم بغداد با شرکت 1750 فیلم در بخش های مختلف داستانی، کوتاه، بلند و مستند و با شرکت 4 فیلم از ایران در شهر بغداد ئذ حال برگزاری است. در سال های اخیر فیلم هایی از کشورمان در این جشنواره حضور پیدا کرده بودند.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیست