طاهری: مطمئنیم ویسی نتیجه می‌گیرد
سه شنبه 02 آذر 1395, 12:24

 

به گزارش رویش نیوز محسن طاهری امروز در گفت‌وگو با فارس در مورد آخرین وضعیت ورزشگاه نقش‌جهان اظهار کرد: قطعاً از یک ماه گذشته تاکنون تغییرات زیادی داشته است و این تغییرات در روز بازی با فولاد قابل مشاهده است.

وی افزود: همه در این مجموعه در حال کار و فعالیت هستند تا نواقصی که وجود دارد برطرف شود و خدا را شکر تاکنون بسیاری از موارد حل شده است.

مدیرعامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان اصفهان در مورد نور ورزشگاه نیز بیان کرد: پیمانکار این پروژه قول داده است که تا پیش از این بازی نور ورزشگاه را به ما تحویل دهد اما به دلیل آنکه خدایی نکرده برای اولین بار مشکلی در این قسمت نداشته باشیم، درخواست تغییر ساعت باز به ساعت 14 کرده‌ایم.

وی ادامه داد: نور ورزشگاه به این تاریخ خواهد رسید و مشکلی ندارد اما با این حال بازهم درخواست خود را برای تغییر ساعت بازی به سازمان لیگ اعلام کرده‌ایم ولی هنوز در این باره چیزی به ما اعلام نشده است.

طاهری در مورد باجه‌های بلیت فروشی نیز تصریح کرد: بلیت فروشی با هیأت فوتبال است اما زیرساخت آن بر عهده باشگاه است و ما باید زیرساخت آن را در اختیار آن‌ها قرار دهیم؛ در همین راستا 6 باجه بلیت فروشی دیگر در ورزشگاه تعبیه شده است و پنجره‌هایی سه تایی شده است تا مشکلی در بلیت فروشی نداشته باشیم.

وی خاطر نشان کرد: در بازی قبلی یک باجه بلیت فروشی وجود داشت و به همین دلیل کمی مشکلات به وجود آمد اما اکنون 7 و 8 باجه بلیت فروشی وجود دارد و از این بابت دیگر مشکلی نداریم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان عنوان کرد: هواداران برای این دیدار نگرانی نداشته باشند و به ورزشگاه بیایند.

وی در مورد صحبت‌های روز گذشته ویسی و گلایه او از برخی مشکلات درون باشگاه نیز بیان کرد: همه عوامل و کسانی که در باشگاه در حال فعالیت هستند بر این باور هستند که ویسی نتیجه می‌گیرد و همه بر این موضوع متفق‌القول هستند؛ شاید او از یک سری مسائل دلخوری‌هایی داشته باشد، اما من نمی‌دانم موضوع چیست و امروز قبل از تمرین با او صحبت خواهم کرد.

طاهری در پایان گفت: شاید او دیدگاه خاصی داشته باشد که ما از آن بی‌اطلاع باشیم و به همین دلیل می‌گویم باید با او صحبت کنم

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.