مقام معظم رهبری فرمودند "خداوند اصفهان را برای این کشور نگه دارد"
پنجشنبه 27 آبان 1395, 14:13

 

استاندار اصفهان با اشاره به دیدار مردم و مسئولان اصفهان با مقام معظم رهبری گفت: تعابیر مقام معظم رهبری درباره مردم اصفهان، مسئولیت مدیران را در خدمت بی‌منت به این مردم ده‌ها برابر سنگین‌تر می‌کند.

به گزارش رویش نیوز به نقل از اداره‌کل روابط عمومی استانداری اصفهان، رسول زرگرپور در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان اصفهان با اشاره به دیدار روز گذشته جمع کثیری از مردم و مسئولان استان با مقام معظم رهبری  اظهار داشت: دیروز روز بسیار بزرگ و جاودانه‌ای برای استان اصفهان بود و امیدواریم که نتایج این دیدار در آینده خود را نشان دهد.

وی با بیان اینکه با برنامه‌ریزی خوب صورت گرفته، مردم از شهرستان‌ها و مرکز استان و گروه‌های مختلف با رهبر معظم انقلاب اسلامی دیدار کردند، گفت: پیش از دیدار مردمی، در جلسه‌ای کوتاه، حدود 50 نفر از مسئولان استانی، مسئولان اصفهانی در مرکز، نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مردم استان در مجلس خبرگان رهبری و مسئولان با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

استاندار اصفهان با بیان اینکه در این دیدار دو موضوع مهم و اساسی استان مورد بحث قرار گرفت، افزود: رهبر معظم انقلاب تعابیرمهم و بزرگی را در خصوص مردم اصفهان به کار بردند، تا جایی که فرمودند "خداوند اصفهان را برای این کشور نگهدارد."

وی افزود: نکته مهمی که در این دیدارها وجود داشت، این بود که مقام معظم رهبری با وجود همه مشکلات و مسائل کلان کشور، درباره تمامی مسائل استان اشراف کامل دارند و رهنمودهای مؤثری را بیان فرمودند.

استاندار اصفهان ادامه داد: در این دیدار ثابت شد که مردم اصفهان بسیار نوظهور و خوب عمل کردند، شعارها معنادار و زیبا تنظیم شده بود، زحمات خوبی کشیده شده بود و مراسمی ماندگار را رقم زد. مردم از سویدای وجود و عمق دل و جان فریاد زدند و با رهبر معظم انقلاب پیمانی دوباره بستند و تقاضا کردند که این دیدار در سال‌های آینده هم ادامه یابد.

وی خطاب به مسئولان گفت: باید به این فکر کنیم که با توجه به تعابیر مقام معظم رهبری درباره مردم اصفهان، چگونه می‌خواهیم شأن این مردم را حفظ کنیم و باید بدانیم که فرمایشات ایشان مسئولیت ما را ده‌ها برابر سنگین‌تر می‌کند.

زرگرپور اضافه کرد: تک تک مسئولان باید احساس کنند که بر اساس تعابیر رهبری تلاش و کوشش خود را در برنامه‌ریزی‌ها چندین برابر کنند و با توجه به این اتفاق بزرگ باید تغییری در رویکرد و عملکرد مدیران ایجاد شود و نمود آن بایستی پس‌ازاین سفر تاریخی و معنوی و بعد از این مراسم حماسی در خدمت به مردم کاملاً آشکار و مشخص شود.

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصراف

پربیننده‌ترین

مطلب دیگری نیستاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.