بیانیه بسیج اصناف و فرهنگیان اصفهان به مناسبت 13 آبان‎
پنجشنبه 13 آبان 1395, 08:58

 

بیانیه سازمان بسیج فرهنگیان استان اصفهان به مناسبت یوم ا... 13 آبان

این که می بینید ملت ما بعد از بیست و شش سال مرگ بر آمریکا را فراموش نمی کند، بخاطر این است که غفلت از توطئه استکبار جهانی همان و اسیر توطئه شدن همان. در واقع مرگ بر آمریکایی که مردم ما می گویند، مثل همان اعوذ بالله من الشیطان الرجیم است که اول هر سوره قرآن قبل از بسم الله الرحمن الرحیم گفته می شود ( مقام معظم رهبری ۱۳۸۳/۱۲/۲۴)

   انقلاب اسلامی ایران را می توان تجلی تمام نمای استکبار ستیزی و آزادی خواهی به شمار آورد و مقوله استکبار ستیزی برخواسته از روح عدالت خواهی ملت عزیزمان است که روز به روز در دل و جان اقشار مختلف علی الخصوص نسل نوجوان و جوان انقلابی و بصیر، تنومندتر و نیرومند تر می گردد.

    13 آبان هر سال، یادآور طنین فریادهای آزادی خواهی و عدالت گستری بت شکن زمان، امام خمینی(ره) علیه سلطه آمریکای جهانخوار و تبعید ایشان است که با عطر خون‌های پاک و مطهر دانش آموزان عزیزی که در مقابل دانشگاه تهران بدست نظامیان رژیم منحوس پهلوی، مظلومانه به شهادت رسیدند، آغشته گردید.

   یوم الله سیزده آبان از نقاط عطف تاریخ انقلاب اسلامی است که نماد درهم تنیدگی، خردمندی، درایت، عقلانیت و تجلی خشونت ستیزی و ظلم ستیزی دانش آموزان بصیر و شجاع است اما این در حالی است که برخی از شیفتگان غرب در داخل کشور با فراموش کردن خباثت آمریکا به بهانه صلح طلبی و با استناد به  سند جهانی ۲۰۳۰  سعی در بزک کردن چهره منفور آمریکا دارند.

   حال که ۳۸ سال از تسخیر لانه جاسوسی آمریکا می گذرد، دشمنی آمریکا علیه ملت و دولت ایران همچنان ادامه دارد و در دوران پسابرجام با نفوذ در مراکز تصمیم گیری مانند آموزش و پرورش قصد به انحطاط کشاندن نسل جوان و اضمحلال نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را دارند.

    باید از برخی مسئولان و تصمیم گیرانی که پروژه نفوذ دشمن را توهم توطئه می پندارند و قصد مصالحه با آمریکا را دارند پرسید: چه کسی می تواند جنایات آمریکای پلید را در حق ملت ایران آنهم از بعد از انقلاب تا کنون نادیده بگیرد؟

آیا حذف درس شهید فهمیده از کتاب درسی، حذف درس کلاس چهارم با موضوع آتش زدن مسجد الاقصی، عدم اشاره به موضوع ۱۳ آبان در هفت نشریه رشد نمونه ای از نفوذ جهت جدایی روح دشمن شناسی از نسل جوان نیست؟

 

     ما فرهنگیان بسیجی، ۱۳آبان را صرفاً یک رویداد تاریخی نمی دانیم بلکه این روز را واقعه‌ای تاریخ‌ساز، ماندگار و تأثیرگذار می پنداریم که در هر کدام از رخدادهای آن مصادیقی از پایداری، فداکاری، مقاومت اسلامی و بیداری جهادگونه علیه طاغوتیان، استکبار و نظام سلطه از سوی ملت مجاهد و غیور ایران اسلامی وجود دارد.

 

    ما فرهنگیان بسیجی همراه با سایر مسئولان و نخبگان جامعه ضمن ابراز نفرت و انزجار خود از شیطان بزرگ، روز ۱۳ آبان را روز تحقق شعار مرگ بر آمریکا دانسته و ضمن اینکه خود را ادامه دهنده راه شهدا می دانیم، فریاد مرگ بر استکبار را به گوش جهانیان می رسانیم و در راه استقلال این مرز و بوم و مبارزه عملی با سلطه جویی استکبار جهانی از هیچ جهادی اعم از جهاد علمی، فرهنگی و اقتصادی فروگزار نخواهیم کرد و در راه اعتلای آرمان های کشور عزيزمان ايران اسلامی و درعرصه های مختلف به ويژه در سنگر تعليم و تربيت به تجربيات و انتقال آن به دانش آموزان از هيچ کوششی دريغ نخواهيم کرد.

 در پایان از همه برادران و خواهران ایمانی دعوت می‌ کنیم تا با حضور حماسی خود در راهپیمایی روز ۱۳ آبان ولایت پذیری، دشمن شناسی و استکبار ستیزی خود را به جهانیان نشان دهیم.

 

بیانیه سازمان بسیج اصناف استان اصفهان به مناسبت روز مبارزه با استکبار جهانی ( 13 آبان)

 

بسمه تعالی

در انقلاب اسلامی ایران حوادث بسیاری رخ داده است، اما آنچه بالاتر از همه از سوی امام راحل به عنوان انقلاب دوم لقب گرفت تسخیر لانه جاسوسی آمریکا در ایران بود، به تعبیری دیگر می توان گفت با پیروزی انقلاب اسلامی، استبداد داخلی و با تسخیر لانه جاسوسی آمریکا،استعمار از ایران ریشه کن شد، سیزدهم آبان ماه روزی است که در تاریخ انقلاب به عنوان روز مبارزه ملی با استکبار جهانی، نماد مقاومت و ایستادگی و استکبار ستیزی ملت ایران و صحنه        فرو ریختن هیمنه آمریکا در برابر انقلاب اسلامی نامگذاری شد.

حماسه ۱۳ آبان ثابت کرد که همه قدرت‌های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی از درون پوچ و پوشالی اند، در          ۱۳ آبان مردم عدالتخواه ما خویشتن را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده‌ای کج‌اندیش و کوته‌فکر، همچون کوهی استوار است، «کاهی» بیش نیست، در سیزدهم آبان وحدت کلمه معنا شد، تکیه بر محبوب بندگان و خدای خمینی آفرین، تفسیر شد و قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه شد

 اکنون که انقلاب اسلامی با تدبیر و درایت در مسیر اقدام و عمل گام بر می دارد،دشمنان قسم خورده این انقلاب بیش از پیش احساس ترس دارند که این امر نشانه صلابت و استحکام روز افزون نهضت خمینی کبیر (ره) است . ملت ایران خوب می داند تنها رمز سعادت دنیا و آخرت تبعیت از ولایت فقیه است و خوشبختانه امروز جوانان ، اصناف و بازاریان با تلاش و انرژی مضاعف در تمامی زمینه ها فعال بوده که حاصل این تلاش ها دستیابی و کسب پیشرفتهای مختلفی می باشد.


13 آبان بیانگر و الهام بخش تداوم راه انقلاب اسلامی و امام (ره) است که وظیفه و تعهد اصناف و بازاریان عزیز را به عنوان بازوان و وارثان انقلاب حکم می کند که مقاومت و ايستادگي در برابر نظام سلطه و تفکر استکباري، راهبردي است که با الهام از آموزه‌هاي جاودان حضرت‌امام‌(ره) و مقام معظم رهبري ( مدظله العالي ) آموخته است


در اين راستا اصناف و بازاریان همراه باملت ایران ، ضمن رصد هوشمندانه رويکرد‌ها و رفتارهاي آمريکا و ديگرهم پیمانانش ، تا هنگامي که ماهيت استکباري و ظالمانه حاکمان کاخ سفيد تغيير نکرده و آنان به پذيرش حقيقت انقلاب اسلامي و رعايت حقوق کشور و جبران جنايات بي شمار تاريخي آنها عليه خود اطمينان و اعتماد پيدا نکنند، همچنان دشمن شماره يک ايران اسلامي به شمار رفته و پيشتازي خود را در مصاف با مستکبران و زورگويان حفظ خواهند کرد.

ما جامعه اصناف و بازاریان اصفهان نیز هم صدا با آحاد مردم مسلمان و انقلابی ایران اسلامی خشم و انزجار خود را علیه سیاستهای مستکبرانه آمریکای جنایتکار ابراز خواهیم داشت.

سازمان بسیج اصناف استان اصفهان


                                                                                                             آبان ماه 1395

 

افزودن نظر

captcha
ارسال
انصرافاین سایت با منابع شخصی راه اندازی شده است و حق تکثیر مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.